Domácí se ve třetím dějství vzchopili. Těsně před znojemským brankářem Patrikem Nechvátalem tečoval v 50. minutě zápasu povedenou přihrávku Nathana DiCasmirra Brodie Reid. V poslední minutě pak prošla rána Jerryho Pollastronea až do znojemské branky a Nechvátal vztekem praštil do hokejkou do tyčky.

V nájezdech pak úřadoval opět Reid. Znojmo se nyní druhém místě tabulky nadstavby a ztrácí tři body na Salcburk. Orli se představí doma v pátek opět proti Bolzanu.

Bolzano – Orli Znojmo 3:2 po nájezdech

Třetiny: 0:2, 0:0, 2:0 – 0:0

Branky a nahrávky: 50. Reid (DiCasmirro), 60. Pollastrone (McMonagle, Palmieri), rozhod. náj. Reid – 7. Fiala (Štach, Lakos), 14. Yellow Horn (Pucher, Šedivý). Rozhodčí: K. Nikolić, M. Nikolić – Pardatscher, Schauer. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:2. Diváci: 2387. Střely na branku: 34:21. Průběh utkání: 0:2, 2:2.