Posila pražské Sparty z Edmontonu Petr Nedvěd otevřela skóre utkání ve třinácté minutě, jenže ještě v úvodní části vyrovnal Demel a Dopita s Eratem v druhé třetině získali týmu trenéra Václava Sýkory vedení 3:1. V 48. minutě snížil Švagrovský, ale necelých šest minut před koncem třetí části opět upravil na rozdíl dvou branek znojemský Chvátal.
Obrat však v sedmapadesáté minutě zahájil Slovák Melichárek a za 114 sekund vynutil prodloužení kanonýr Ton.
V nastavení rozhodl po samostatném úniku Petr Nedvěd. Asistoval mu bratr Jaroslav, který se vrátil do přípravy Sparty z Francie, kde měl původně dohodnuté angažmá v Rouenu.
Další zápas čeká Znojmo vúterý, kdy se představí na ledě pražské Slavie.
Výsledek:
Sparta Praha - Znojemští Orli 5:4 v prodl. (1:1, 0:2, 3:1 - 1:0)
Branky: 13. a 61. P. Nedvěd, 48. Švagrovský, 57. Melichárek, 58. P. Ton - 17. Demel, 33. Dopita, 36. Erat, 55. Chvátal. Rozhodčí: Würtherle - Kabourek, Zídek. Vyloučení: 5:3. Využití: 1:1. Diváci: 350.