Domácí mančaft nejdříve od šesté minuty prohrával, jelikož hevlínského gólmana Michala Němce propálil na 1:0 znojemský Jakub Kafka. Pavelka však v jedenatřicáté minutě vyrovnal na 1:1.

V sobotním utkání 8. kola moravskoslezské divize D si fotbalisté Nového Města na Moravě (v zelených dresech) otevřeli proti Tasovicím (v bílém) doslova střelnici.
OBRAZEM: Tasovičtí sokolové odjeli z Vrchoviny zdemolovaní

A po změně stran jeho chuť po gólech narůstala. Postupně zvýšil dvěma slepenými góly v padesáté a pětapadesáté minutě na 3:1. Hevlínští lehce znervózněli, když na rozdíl jedné branky snížil v sedmasedmdesáté minutě hráč FK Erik Hagenhofer. Těsný rozdíl pak Pavelka pojistil až v poslední minutě na finálních 4:2.

I díky svému výkonu se v soutěžní tabulce střelců posunul do nejlepší desítky. Pavelka v mládežnických kategoriích hrával za 1. SC Znojmo a několik roků oblékal i dres 1. FC Slovácko. A kope mu to i nyní v sedmatřiceti letech. V letošní sezoně vstřelil v sedmi odehraných utkáních již sedm branek. Další může přidat už v neděli, kdy Hevlín nastoupí od půl čtvrté odpoledne na hřišti Oleksovic.

Znojemští fotbalisté (modří) vyhráli podruhé v řadě. V neděli v rámci 7. kola MSFL porazili doma tým Hranic 3:0.
OBRAZEM: Znojemští fotbalisté brali druhou výhru v řadě. Porazili Hranice