Ve Fehérváru se ale neukázali v dobrém světle. Po bezbrankové první třetině se domácí prosadili ve druhé. Navíc vzápětí přidali další branku. Hosté na to nedokázali reagovat. Ve třetí části šli domácí do tříbrankového vedení hned v první minutě. Orli se snažili o vstřelení kontaktního gólů, ale to se jim nepodařilo. Maďarský celek navíc přidal čtvrtou trefu a odčinil tak poslední nezdar, když v předchozím utkání mezinárodní EBEL prohrál 2:8.

Hokejisté Znojma. Ilustrační foto.
Orli rozstříleli Linec. Řádila první lajna, Luciani má už 47 bodů

Fehérvár AV19 - Orli Znojmo 4:0

Třetiny: 0:0, 2:0, 2:0. Branky a nahrávky: 24. Kuralt (Lehtonen), 25. Reisz (Timmins, Stipsicz), 41. Erdely (Sarauer), 54. Campbell (Reisz, K. Szabo). Rozhodčí: Baluška, K. Nikolić – Gatol, Nedeljković.

Fehérvár: Ouzas – Caruso. Tikkanen, B. Szabo, Stipsicz, Busenius, Campbell, Kiss – Kóger, Sarauer, Erdely – Yogan, Girard, Szita – Sarpatki, Timmins, Kuralt – K. Szabo, Reisz, Lehtonen.

Orli: Groh – Tansey, Sedlák, Sova, Mikliš, Bořuta, Stehlík – Luciani, McRae, Svoboda – Bowles, Flick, Berisha – Bartoš, Češík, Gago – Oščádal.