„Je tu vlastně jedna z posledních možností si permanentku koupit. Prodej za předsezónní ceny skončí příští neděli zápasem proti Salzburgu,“ informoval Petr Veselý z vedení znojemského hokejového klubu.

Zatím byly prodány necelé dva tisíce permanentních vstupenek. „Je to podle představ. Očekáváme ale ještě mírný nárůst. Soutěž se přeci jenom stále rozjíždí,“ dodal Veselý.

Permanentní vstupenka opravňuje jejího držitele k bezplatnému vstupu nejen na zápasy základní části, ale i všechna utkání případného play off.

„Tím pádem mohou fanoušci vidět až o dvanáct utkání víc. Navíc jsou zařazeni do slosování o zajímavé ceny a mohou si rezervovat své místo na zimním stadionu,“ vyčetl výhody Veselý.

Permanentky se dají zakoupit v sekretariátu znojemského hokejového klubu na zimním stadionu. Nejlevnější permanentku lze koupit za jeden tisíc sto korun.

Zároveň s prodejem permanentních vstupenek běží na webu Znojemského deníku soutěž o čtyři lístky na utkání Orlů se Salzburgem, které je na programu příští neděli. Stačí k tomu jediné, a to správně odpovědět na jednoduchou otázku. Soutěž běží ještě týden.