Prvních deset minut však z pohledu trenéra Orlů Jiřího Berouna bylo téměř beze střel. "Potom tam napadaly góly a zápas jsme měli na naší straně. Škoda, že jsme v závěru inkasovali dvě branky. Duel jsme měli pod kontrolou, ale je potřeba se koncentrovat po celých šedesát minut," hodnotil lodivod Jihomoravanů.

Znojemský boxer Vasil Ducár vyzve v pátek v plzeňském ringu svého soka Václava Pejsara. Před dvěma lety jej Ducár utnul již ve třetím kole.
Boxer Ducár vyzve po dvou letech Pejsara. Před zápasem létaly emoce

Oproti prvnímu mistrovskému klání na ledě Valašského Meziříčí nedokázali Znojemští využít přesilovky. "Měli jsme pět přesilovek a něco nám v nich trochu chybělo. Když to bylo 4:1, tak jsme zbytečně vymýšleli komplikované kombinace a ve hře nebyla jednoduchost," pokračoval Beroun.

Fotbalista Hevlína Aleš Pavelka (pátý zleva dole) nasázel týmu Dyje čtyři branky.
Receptem kanonýra Pavelky na góly jsou zábavy den před zápasem

Znojmo po druhém kole drží v druholigové skupině východ druhé místo se šesti body. Již v sobotu čeká orlí letku další domácí zápas. Od půl šesté večer vyzve v Nevoga aréně mančaft HK Nový Jičín.

Adrenalinový závod Kaskáda Race proběhne potřetí na vranovské pláži už tuto sobotu!
Třetí ročník adrenalinového závodu Kaskáda Race proběhne na Vranově už v sobotu

Znojmo - Havlíčkův Brod 8:3
Třetiny: 4:1, 2:0, 2:2. Branky a nahrávky: 13. Köver (Svoboda T., Hruška), 14. Sklenář (Tejnor, Stránský), 16. Štovíček (Sklenář, Špaček), 20. Sklenář (Špaček, Šťovíček), 34. Sklenář (Stránský, Šťovíček), 35. Sedláček (Remta, Pigl), 46. Sklenář (Stránský, Špaček), 60. Tejnor (Mareš, Šťovíček) – 16. Moučka (Čermák), 50. Valášek (Kuchta, Čermák), 56. Petržilka (Kuchta, Voříšek).
Rozhodčí: Maršálek – Mikšík, Kučera. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 1513.
Znojmo: Groh – Jenáček, Tejnor, Stránský, Zukal, Sedláček, Mareš, Remta – Havlát, Köver, Špaček, Sklenář, O. Svoboda, T. Svoboda, Hruška, Adámek, Nižnikov, Pigl, Šťovíček. Trenér: Jiří Beroun.
Havlíčkův Brod: Chaloupek – Benák, Krejčí, Kerber, Dvořák, Grauer, Čermák – Tecl, Voříšek, Moučka, Petržilka, Dušek, Pártl, Křehlík, Holenda, Kuchta, Vacík, Kopic, Valášek. Trenér: Aleš Kraučuk.