Pucher i v jedenačtyřiceti letech dokazuje, jak důležitý pro mužstvo je. V dvaačtyřiceti duelech si připsal osm branek a třiatřicet přihrávek. „Když se mi takhle daří, říkám si, že ještě to se mnou není tak špatné a má cenu dál hrát," povídá nadšeně.

Orli o víkendu vyhráli oba dva zápasy, čímž si zajistili nadstavbu mezi šesti nejlepšími celky ligy. „V obou případech nás podržel gólman. Fantastickými výkony položil základ našim úspěchům. Navíc jsme hráli se silnými soupeři, proti kterým se vždy chceme vytáhnout," chválí brankáře Patrika Nechvátala.

Postup mezi elitní šestku soutěže znamená pro Znojmo splnění dílčího cíle sezony. Teď přicházejí na řadu ty další. „Předešlé sezony Orli skončili vždy ve čtvrtfinále a samozřejmě nikoho nebaví vypadávat už v prvním kole play off. Letos chceme rozhodně zabojovat o medaile. Věřím, že na ni máme," burcuje Pucher.

Základní část pro Orly skončí v neděli, kdy jedou na odvetu do Villachu. V pátek předtím se ještě představí doma, kdy patnáct minut po sedmé hodině večer přivítají celek maďarského Fehérváru. „Do posledních dvou kol nám minulé výsledky daly pohodu. Nebudeme hrát pod psychickým tlakem. Platí ovšem, že chceme pokračovat na vítězné vlně," podotýká Pucher.

ADAM HAVEL