První domácí duel jste prohráli 2:5. Jak ho zpětně hodnotíte?
Měli jsme moře šancí a teď nás může mrzet jediné. A to, že nedáváme góly. Na začátku jsme měli obrovský tlak, minimálně pět tutovek, ale zase nic. Pak jsme dostali dvě rychlé branky a bylo to přesně naopak, než jsme sami chtěli.

Chuť ale na vás vidět byla…
Muselo to být vidět, strašně jsme chtěli. Vždyť na začátku jsme soupeře do ničeho nepustili, skoro jsme mu nepůjčili puk. Jenže Záhřeb vytěžil z minima maximum.

S předvedenou hrou tedy panuje spokojenost?
Spokojenost by panovala, kdybychom vyhráli, jenže my prohráli. Je ale pravda, že jsme nehráli špatně. To je teď ale stejně jedno, protože se hraje na góly a ne umělecký dojem.

I fanoušci o sobě dali vědět. Hlavně při vašich přesilovkách se z ochozů ozýval hukot a bučení…
Nemůžete se jim divit, vždyť jsme ty přesilovky hráli šíleně. Navíc jsme nedávali góly. To bych bučel i já. Bylo ale cítit, že za námi pořád stojí. Fandili nám. Musíme jim to vrátit.

Za svou kariéru jste už několikrát v play off takhle prohrával, ale co mladí, jak to snáší?
Pro některé je to první seniorské play off, jsou to pro ně cenné zkušenosti. Určitě ale neskládáme zbraně. Pokud ve čtvrtek uspějeme v Záhřebu, kluky to strašně nastartuje. S ničím jiným tam ani nejdeme.

Takže cíl zní jasně?
Určitě chceme sérii otočit. Hraje se na čtyři vítězné zápasy. Záhřebu stačí dvakrát vyhrát, my musíme zvítězit čtyřikrát. Je před námi obrovský kus práce, ale věřím, že to zvládneme.