Jaký to byl pocit nastoupit po šesti letech za Znojmo?

Asi mi těch šest let uteklo velmi rychle, protože je tady všechno skoro stejné, jako když jsem odcházel. Stadion je stejný, fanoušci výborní, akorát jsou trochu pozměněné dresy.

Jaké to bylo hrát opět s Peterem Pucherem?

Vždycky jsem rád hrál s Peterem přesilovky a v zápase jsme si jich spolu několik zahráli. On je jediný z týmu, se kterým jsem někdy hrál. Myslím, že naše hra bude lepší a lepší.

V zápase jste měl jednu asistenci…

Není podstatné, co člověk má.

A nedal jste trestné střílení…

To je vždycky hop nebo trop. Při normálním zápase by se led rolboval, ale my jsme jeli na neupraveném. To ale není výmluva, prostě jsem trefil gólmana do ramene. Kdyby to šlo o centimetr výše, byl by to gól.

Jak to vypadá s vaším angažmá u Orlů?

Rok jsem nehrál hokej, protože jsem byl zraněný. Musel jsem si nechat udělat plastiku kolena. Dohodl jsem se s vedením, že začnu tady. Mám takovou smlouvu na zkoušku, která trvá do konce října a potom se uvidí.

Jak se cítíte na ledě po zranění?

Jsme v plném tréninkovém nasazení. Srpen je vlastně nejtěžší měsíc pro hokejistu, takže jsem unavení a v zápase to určitě nebylo takové, jak bych si představoval. Ale vzhledem k tomu, jak moc trénujeme, jsem s prvním zápasem absolutně spokojený.