Do utkání nevstoupili špatně, ale chybělo jim štěstí. Nejprve promarnil své sólo Nicolas Hlava a chvíli na to vyšel na prázdno únik Anthonyho Lucianiho. Hosté pak trestali dvěma góly a Znojmo už do konce utkání nedokázalo zlomit převahu Innsbrucku. „Nehrajeme špatně. Za stavu nula nula jedeme sami dvakrát na brankáře a nedáme gól. To samé bylo v Linci za stavu jedna jedna, kde jsme jeli sami třikrát na bránu. Můžu mít různé výmluvy. My ale potřebujeme body a mužstvo musí nějak zareagovat. Musí jít štěstí naproti a my čekáme, kdy přijde. Pár kluků chce, pár na to asi nestačí, nebo je to obraz toho, že ty poslední tři zápasy byla katastrofa,“ zhodnotil trenér Orlů Miroslav Fryčer.

Orli hrají hned v neděli na stadionu Fehérváru. Chybět bude zraněný brankář Nechvátal a zřejmě Luciani, který vyfasoval trest do konce utkání. „Je to lepší hrát hned, než čekat čtrnáct dní na další zápas. Nemůžeme se vymlouvat, že nám někdo chybí. Jestli má mužstvo koule, tak se musí semknout a jít do toho. Musí si věřit a ne, že je první gól srazí na kolena,“ burcuje kouč.

Po nedělním duelu ve Feherváru hrají v úterý, pátek a neděli doma. Mají tak velkou příležitost vybojovat konečně vítězství, které by je mohlo nastartovat k zisku dalších bodů.

Znojmo - Innsbruck 2:6 (0:2, 0:2, 2:2)

Branky a nahrávky: 46. Sedlák (Matuš, Hlava), 50. Lattner (Stretch, McPherson) – 13. Lamoureux (Boivin, Lavoie), 18. Lammers (Clark, Spurgeon), 28. Wachter (Lamoureux, Lavoie), 30. Yogan (Lindner), 49. Lamoureux (Štach, Wachter), 57. Clark (Štach, Lamoureux). Rozhodčí: Durchner, K. Nikolic – Nagy, Sparer. Vyloučení: 7:5, navíc Němec (ZNO) a Antonitsch (INS) 10 min. OT, Luciani (ZNO) 5+DKU. Využití: 1:2. Diváci: 2435. Střely na branku: 27:32.
Znojmo: Halász – Sedlák, Parkkonen, Lattner, Stehlík, Tejnor, McEachen, Matuš – Kalus, Braes, Luciani – Hlava, Stretch, McPherson – Špaček, Bartoš, Němec – Novák, Bulín, Mrázek – Matuš, Guman.
Innsbruck: Juvonen – Ross, Nussbauer, Lindner, Boivin, Pedevilla, Štach – Yogan, Spurgeon, Šedivý – Koper, Clark, Lammers – Wachter, Lamoureux, Lavoie – Antonitsch, Bär, Paulweber.