Jedenašedesátiletý bývalý dlouholetý ligový hokejista po skončení kariéry dlouhé roky působil v roli asistenta trenéra, třeba i právě ve Znojmě a v Kometě Brno, jako hlavní kouč vedl v roce 2011 extraligové Karlovy Vary, po nichž zamířil do prvoligového Mostu. Po štacích v roli asistenta trenéra v Pardubicích a Karlových Varech se stal na tři sezony koučem Vrchlabí, jemuž pomohl k postupu ze druhé do Chance ligy.

Fotbalisté divizních Tasovic (v černém) podlehli doma v 9. kole divize D týmu Pelhřimova 0:2.
Trápení Tasovic pokračuje. Pelhřimov je udolal bojovností

V sezoně 2021/2022 vedl extraligovou Plzeň, na jejíž střídačce začal i minulý ročník, ale byl rekordně brzo, už po druhém kole, odvolaný. Sezonu poté dokončil v béčku Pardubic v Chance lize, kde dva měsíce vedl i dvě znojemské opory na hostování Tomáše Svobodu a Jana Hrušku.

Baďouček přebírá mužstvo po nepovedeném vstupu do sezony, Orli nasbírali v sedmi zápasech jen šest bodů a jsou v Chance lize až jedenáctí. Naposledy v sobotu prohráli jednoznačně 1:4 derby v Třebíči.

Premiéru na střídačce Znojma zažije Baďouček ve středu od šesti hodin večer, kdy Orli přivítají na domácím ledě Prostějov.