Orli šli do vedení ve čtrnácté minutě zásluhou Marka Berky. Po změně stran Valaši srovnali na 1:1 díky Kernovi. Načež nastoupila palba z holí domácích Tomáše Svobody a Pavla Jenyše na 3:1. Ve třetí třetině však Vsetínští procitli a srovnali díky Jandusovi a Klhůhfkovi na 3:3.

Znojemští fotbalisté (modří) uzavřeli podzim doma. V 19. kole MSFL podlehli B-týmu Karvině 0:3.
OBRAZEM: Tým 1. SC přezimuje pátý. V posledním zápase padl s Karvinou B

"Dvě třetiny jsme jim byli vyrovnaným soupeřem. Ve třetí části se najednou vrátily obavy z toho vyhrát utkání. To je to, co nás nejvíce trápí. Najednou jsme poztráceli zbytečně moc puků, které jsme během prvních dvou třetin zahráli tak, jak se má," hodnotil trenér Orlů Václav Baďouček.

Ani jeden z týmů však nedokázal ve standardní době vstřelit vítěznou branku. Z následného prodloužení profitovali Valaši. Dva body poslal do podhůří Beskyd Rob.

Hokejisté Znojma v Kravařích na sobotní výhru nad Slavií nenavázali.
Orli trápili lídra, ale nemají ani bod: Byli jsme hloupější, litoval trenér

Následující duel čeká orlí letku už v pondělí od osmnácti hodin na ledě B-týmu Pardubic. "Každý zápas je pro nás důležitý. Podíváme se na video, a musíme na celé klání proti Vsetínu zapomenout. Důležité je vrátit se k hokeji, který jsme produkovali v prvních dvou třetinách," uzavřel Baďouček.

Majitel Orlů Znojmo Pavel Ohera.
Poprask při derby. Majitel Orlů urážel rozhodčí, na památku rozdal slepecké hole

Znojmo – Vsetín 3:4 PP
Třetiny: 1:0, 2:1, 0:2 – 0:1. Branky a nahrávky: 14. Berka (Bartko, Zahradníček), 36. Svoboda (Jenyš, Bukač), 40. Jenyš (Hruška, Svoboda) – 27. Kern (Jenáček, Dědek), 45. Jandus (Staněk), 57. Klhůfek (Kern, Larsen), 65. Rob (Jonák). Vyloučení: 3:3. Využití: 2:2. Rozhodčí: Horák, Bejček – Dědek, Štěpánek. Diváci: 1922.
Znojmo: Groh (Durný) – Zahradníček, Bartko, Mareš, Bukač, Jenáček, Remta, Tejnor – Svoboda, Matuš, Jenyš – Beránek, Berka, Karlsson – Adámek, Hruška, Sklenář – Sedláček, Čermák, Masař. Trenér: Václav Baďouček.
Vsetín: Romančík (Žukov) – Jenáček, Ďurkáč, Ondračka, Smetana, Kojo, Larsen, Staněk – Jonák, Klhůfek, Rob – Hořanský, Dědek, Hrňa – Bláha, Kern, Jandus – Vaňo, Kratochvil, Kubiš. Trenér: Jiří Weintritt.