Znojmo před reprezentační přestávkou dvakrát prohrálo na vlastním stadionu, ale v Lublani šlo cílevědomě za vítězstvím. Prohrávalo sice po úvodní trefě Logara, kterou musel přezkoumat až videorozhodčí, ale krátce po zahájení druhé třetiny udeřil v přesilové hře Lattner a srovnal.

Za dalších devadesát vteřin Orli poprvé získali vedení, když se po úniku prosadil Bartoš. Těsně před koncem prostřední části hry se poprvé v zápase radoval Yellow Horn, jenž skóroval s pomocí tyčky.

Dvougólový náskok ovšem hosté neudrželi a domácí zásluhou Koblara a Planka znovu zařídili nerozhodný stav.

Klíčový moment utkání přišel osm minut před koncem, kdy podruhé v zápase rozvlnil síť Yellow Horn. Po něm ještě potvrdil výhru Znojma Rehuš.

V dalším zápase se Orli už v neděli od půl šesté večer představí na ledě Lince.

Lublaň – Orli Znojmo 3:5 (1:0, 0:3, 2:2)

Branky a nahrávky: 20. Logar (Tavželj, Chaput), 42. Koblar (Hebar, Čepon), 49. Planko (Kaspitz, Ropret) – 22. Lattner (Yellow Horn, Šedivý), 25. Bartoš (Yellow Horn, Šulák), 40. Yellow Horn (Bartoš, Šedivý), 52. Yellow Horn (Šulák, Stehlík), 59. Rehuš (Beroun, Lattner). Rozhodčí: Babić, Gebei – Ettlmayr, Hofstätter. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:2. Diváci: 800. Střely na branku: 25:55.

HDD Telemach Olimpija Ljubljana: Roy – Reinthaler, Logar, Tavželj, Planko, Selan, Čepon, Groznik – Pem, Kaspitz, Ropret – Hebar, Chaput, Koblar – Hadžić, Hočevar, Koren – Scholz, Kalan, Sotlar.

ORLI ZNOJMO: Nechvátal – Štach, Biro, Stehlík, Šulák, Kousalík, Bořuta, Šenkeřík, Bača – Tomas, Pucher, Číp – Šedivý, Bartoš, Yellow Horn – Beroun, Lattner, Rehuš – Špaček, Podešva, Novák.