Nedělní utkání odstartovala lépe Lublaň, když se trefil v české extralize známý a zkušený slovinský útočník Andrej Hebar. Ale znojemský střelec Pavel Rosa dvěma brankami ve druhé třetině skóre utkání otočil a třetí gól přidal po nádherném obkroužení lublaňské branky hráč Orlů Ondřej Fiala. Ten nastoupil do druhé třetiny spolu s hráčem Radkem Čípem místo dvojice útočníků David Bartoš a Marek Špaček. Ve třetí třetině přidali znojemští při přesilovkách další dvě branky. Jejími autory byli útočník Branislav Rehuš a obránce Jakub Grof. Po přečkaném oslabení pak unikl obraně Lublaně hráč Jan Šeda a nekompromisně zvýšil. Orli tak nakonec zvítězili 6:1.

Orli Znojmo – HDD Olimpija Lublaň 6:1 (0:1, 3:0, 3:0)

Branky a nahrávky: 26. Rosa (Rehuš, Tomas), 35. Rosa (Lattner), 38. Fiala (Lattner), 52. Rehuš (Štach, Rosa), 55. Grof, 58. Šeda (Fiala) – 3. Hebar (Sotlar). Rozhodčí: Babić, Kincses – Loicht, Nemeth. Vyloučení: 3:6. Využití 3:0. Diváci: 2654.

Orli Znojmo: Tomek (Nechvátal) – Sova, Bořuta, Štach, Grof, Nemčík, Bača – Beroun, Šeda, Lattner – Podešva, Pucher, Havlík – Tomas, Rehuš, Rosa – Špaček, Bartoš, Abdul – Číp, Fiala.

HDD Olimpija Lublaň: Chiodo (Sila) – Degon, Čepon, Logar, Medvec, Groznik, Planko, Šijan, Snoj – Bishop, Leber, Zanoški – Koblar, Pešut, Koren – Hebar, Mušič, Sotlar – Ropret, Hočevar, Uduč.