Úvodní dvacetiminutovka patřila Znojmákům. Pár minut před jejím koncem šli do vedení 2:0 slepenými brankami Davida Stránského a Marka Špačka. Drama pak nastalo ve druhé třetině. Vyškovští vyrovnali na 2:2 dvěma střelami Martina Snášela. Ovšem hosté nenechali domácí v klidu. Vzápětí po Snášelových brankách využil příležitosti na 3:2 matador Tomáš Svoboda.

Fotbalisté Hrušovan nad Jevišovkou vyhráli v posledním kole skupiny B III. třídy Znojemska nad C-týmem Moravského Krumlova 13:1. Devět branek vstřelil kanonýr Miroslav Sýkora (čtvrtý zleva dole).
Sýkora vynechával tréninky, pak dal devět branek. Teď mu říkají Troy Hattrick

Oťukání pokračovalo a těsně před hvizdem ukončujícím prostřední část srovnal na 3:3 hráč Hokeje Michal Janeček. Během posledních dvaceti minut však otěže znovu přebrali Orli a dvěma slepenými brankami Roberta Havláta a Erika Mareše dotáhli skóre na vítězných 5:3.

Skvadra od rakouských hranic tak brala tři body a patnáctou výhru v řadě. Svou neporazitelnost mohou Orli potvrdit již v sobotu. Vedoucí celek východní skupiny druhé ligy uvíta od půl šesté večer v Nevoga aréně tým Kopřivnice. Ta drží v soutěžním žebříčku druhé místo a na Znojmo ztrácí patnáct bodů.

Znojemští fotbalisté (modří) prohráli v 15. kole MSFL na domácím hřišti 1:2 s týmem Blanska. Letos na podzim to pro ně bylo předposlední klání.
Derby mezi Znojmem a Blanskem rozhodly neproměněné šance 1. SC

Vyškov - Znojmo 3:5
Třetiny: 0:2, 3:1, 0:2. Branky a nahrávky: 23. Snášel (Studený), 32. Snášel (Weintritt, Pospíšil), 38. Janeček (Žižka) – 15. Stránský (T. Svoboda, Hruška), 17. Špaček (Šťovíček, Tejnor), 35. T. Svoboda (Mareš, Kloz), 51. Havlát (Köver, Jenáček), 52. Mareš (Hruška, T. Svoboda). Rozhodčí: Čech – Mikšík, Čelechovský. Vyloučení: 4:3, navíc Holemý (VYS) na 5+ do konce. Využití: 0:2. Diváci: 392.
Vyškov: Kořének – Vosátko, Hohl, Studený, Hefka, Mikulík, Holemý, Žižka – Kořenek, Tomajko, Weintritt, Sebera, Vašíček, Janeček, Čuřík, Snášel, Popelka, Dobiáš, Komínek, Pospíšil. Trenér: Michal Konečný.
Znojmo: Žajdlík – Kloz, Tejnor, Stránský, Zukal, Jenáček, Mareš, Remta – Sklenář, Havlát, Špaček, Svoboda T., Kover, Svoboda O., Adámek, Hruška, Čermák, Nizhnikov, Pigl, Šťovíček. Trenér: Jiří Beroun.