Další premiéru herců v režii Martiny Výhodové si nenechal ujít ani Filip, syn Ladislava Smoljaka. Na jeviště dorazil v kostýmu desetiletého chlapce, a Vizonáře doprovodil na klavír. Ve hře hrál totiž jako dítě pod režijním vedení svého otce. Následovala známá pohádka Dlouhý, Široký a Krátkozraký. „Filip Smoljak byl z představení nadšený a plánujeme vyrazit i do Prahy. Navíc s tak velkým ohlasem diváků jsme se dlouho nesetkala," podotkla manažerka souboru Lucie Fučíková.

Režisérka Martina Výhodová vzkázala všem, kteří se na představení podíleli velké poděkování. Další představení je naplánované na 7. prosince a půjde o benefiční akci hasičů a policistů. „Pokud vím, zbývá ještě asi třicet lístků v doprodeji na infocentru v Obrokové ulici," dodala Fučíková.

V repertoáru má Divadelní studio Martiny Výhodové hry Dobytí severního pólu i Záskok Járy Cimrmana. Dále herci nastudovali Baladu z hadrů, Nebe na zemi a Těžkou Barboru z pera Voskovce i Wericha a dále autorský pohádkový příběh Tajemství kouzelné jabloně.