„Asi sedm let jsem cestoval po Evropě, než jsem skončil ve Znojmě jako učitel. Žiji tady asi deset let,“ říká zpěvák.

Kapela se vyznačuje několika hudebními styly. „Naše hudba je punk, rock a jazz dohromady. Někomu může připadat jako z minulého století a takový člověk bude mít asi pravdu, ale nás to ohromně baví. Mě osobně naše hudba přivádí do tranzu,“ přiznává Joe.

V kapele hraje Jiří Schneider na basovou kytaru, Karel Halouzka na kytaru a Luboš Boša na bicí. „Texty píši jen já, ale hudbu děláme společně. Pamatuji si, když jsem poprvé něco napsal. Přišel jsem domů v náladě až nad ránem a nemohl jsem usnout. V hlavě mi křičely hlasy, které neutichly, dokud jsem nevzal papír a nepsal. Od té doby to mám takhle stále,“ popisuje. Jeho zpěv je velice originální. „Ze začátku jsme se ho snažili krotit, ale bylo to zbytečné,“ vzpomínají ostatní hudebníci.

Kapela vystupuje hlavně v klubech. „První koncert jsme měli Na Věčnosti. Každý z nás máme zaměstnání, proto zkoušíme pouze jednou týdně. Když koncertujeme, tak si kolikrát říkám, že by fanoušci mohli dělat větší rambajz,“ konstatuje Gnash.

Za měsíc bude Hickory Jack vystupovat ve znojemské restauraci Na statku. „Koná se tam malý festival, kde bude hrát asi deset kapel. Moc se na to těším,“ zve zájemce o živou muziku zpěvák.