Předchozí
1 z 6
Další

Dětský den na Aktivním Složišti

Florbalový klub Štíři České Budějovice pořádají dětský den. Pro malé i velké návštěvníky budou připravena zábavná stanoviště. Všechny stanoviště od sebe nebudou daleko a jistě je zvládnou i ti nejmenší. Vstupné na akci je dobrovolný.

KDY: 8. června​
KDE: Aktivní složiště České Budějovice​
V KOLIK: 10 až 14 hodin

Na Složišti bude na děti čekat spousta stanovišť.Na Složišti bude na děti čekat spousta stanovišť.Zdroj: Ilustrační foto: Deník

Dětský den na Safari

Offroad jízdy, jízdy na zvířatech (oslíci, koníci), krmení zvířat, kontaktní ZOO, půjč si zvířátko na vodítko, 3D lukostřelecký parkur. To a mnohem víc zažijí děti na svůj svátek v Safari Resortu v Hluboké u Borovan. Těšit se můžou na stanoviště plné zábavy a hádanek, venkovní dětskou diskotéku, malování na obličej a výborné gastro speciality.

KDY: 1. června
KDE: Hluboká u Borovan 
V KOLIK: 11 až 18 hodin

V Safari Resortu uvidí děti třeba oslíky.V Safari Resortu uvidí děti třeba oslíky.Zdroj: Ilustrační foto: Deník

Dětský den s vědou a technikou

Zkoumání DNA, robotická dílna, 3D tisk nebo ukázky umělé inteligence. Nejen na to se mohou těšit malí i velcí návštěvníci Jihočeského vědeckotechnického parku v Českých Budějovicích. Všichni příchozí se tu mohou aspoň na chvíli proměnit v objevitele a prozkoumat úžasné technologie budoucnosti a fascinující mikroskopické světy.

KDY: 25. května
KDE: Jihočeský vědeckotechnický park
V KOLIK: 10 až 16 hodin

V Jihočeském vědeckotechnickém parku se děti promění v malé objevitele.V Jihočeském vědeckotechnickém parku se děti promění v malé objevitele.Zdroj: Ilustrační foto: Deník

Dětský den na Aqua Loca

Již popáté se uskuteční Dětský den na Aqua Loca, která se nachází v blízkosti Malého jezu v Rožnově. Děti si budou moci vyzkoušet sprejovaní v novém dětském koutku, vyřádit se v lanovém a adrenalinovém parčíku, vyzkouší si jízdu na skatedoardu a mnoho dalšího.

KDY: 1. června
KDE: Aqua Loca
v KOLIK: 14 až 22 hodin

V Agua Loce se děti stanou na chvíli sprejery.V Agua Loce se děti stanou na chvíli sprejery.Zdroj: Ilustrační foto: Deník

Den dětí na VŠTE

Vysoká škola není jen pro dospěláky, myslí tady i na ty nejmenší. Připravili si tady pro ně oslavy dětského dne. V areálu bude pro malé návštěvníky připraveno několik stanovišť, užijí si zde odpoledne nabité bohatým programem. Připravena je pro ně odměna.

KDY: 5. června
KDE: Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích 
V KOLIK: od 16 hodin

VŠTE otevře své brány i malým návštěvníkům.VŠTE otevře své brány i malým návštěvníkům.Zdroj: Ilustrační foto: Deník

Den pro děti na Maláku

Různé pohybové aktivity, hry a jiné aktivity, po jejichž splnění čeká na děti odměna. Takový bude Den dětí na Maláku. Na své si ale přijdou i dospěláci, pro ty je tu od 14 hodin naplánovaná lekce SM systému pro dospělé - SM systém je rehabilitační metoda, která se skládá ze souboru cviků se speciálními lany. Díky tomuto cvičení aktivujete spirální svalové řetězce, které funkčně působí na stabilizaci a mobilizaci páteře.

KDY: 18. května 
KDE: louka u Malého jezu 
V KOLIK: 9 až 17 hodin

U Malého jezu si přijdou na své děti i dospělí.U Malého jezu si přijdou na své děti i dospělí.Zdroj: Ilustrační foto: Deník