deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Dagmar Sedláčková

Reportérka

Václav Šálek

Celý můj profesní život se točí ve zpravodajství. Už na studiích na Vinařské škole ve Valticích jsem tvořila texty a fotografovala. Zůstalo mi to. Vypracovala jsem se v televizních studiích, denících a po letech externí spolupráce jsem zakotvila v Deníku Rovnost. Lidé, kteří tyto noviny tvoří, jsou mi blízcí pracovitostí a zapálením.

osobní archív

Vím to a díky práci v Deníku se o tom pořád a znovu přesvědčuji. Lidé na jižní Moravě mají k sobě blíž než kdekoli jinde. Jsou srdcaři, navzájem si pomáhají a zajímají se o dění kolem sebe. Dbají na tradice a ctí své předky. Snad proto jsou i šťastnější.

osobní archív

Novinář musí sledovat celé dění v regionu. Od politiky přes zdravotnictví, životní prostředí i kulturu. Vždycky jsem ráda, když můj článek pomůže dobré věci nebo upozorní na problém. Mým úkolem je dávat lidem vyvážené informace. Blízká jsou mi témata týkající se vinařství, folkloru, přírody a životního prostředí.

Dagmar Sedláčková

Mám to složité. Zbožňuji spánek, ale také východy a západy slunce. Mým koníčkem je totiž fotografování. Okolo Pálavy neustále nacházím nová nádherná místa a zákoutí a mám radost, když si pak lidé krášlí domov mými fotoobrazy. Ráda cestuji i do vzdálených zemí. Radostná jsou setkání s dětmi, i když je to třeba v práci ve vinohradě.

< Předchozí
1 z 4
Další >

Nejnovější články redaktora:

Napište zprávu redaktorovi:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků jižní Moravy:

Prozkoumejte jiný region ČR: