Předplatit Deník
Přihlásit

O Deníku

Kryštof Neduchal

sportovní redaktor

Studoval jsem na kroměřížské konzervatoři hru na trubku. Ve studiích jsem pokračoval na Janáčkově akademii múzických umění v Brně. V hudební branži jsem zkusil mnoho činností. Působil jsem jako hráč Moravské filharmonie Olomouc, jako učitel na základní umělecké škole nebo kapelník dechové hudby. Věděl jsem, že existuje ještě jedno povolání, které bych chtěl zkusit. Sportovní žurnalistika.

Deník/Kryštof Neduchal

K novinařině jsem tíhl už od dětství. Ve volném čase jsem spravoval webové stránky místního fotbalového klubu, za který jsem sám hrál.

Deník/Kryštof Neduchal

Práce v Deníku mi umožní předávat čtenářům informace ze sportovního prostředí, které neustále sleduji. Ve volném čase čtu autobiografie sportovců, kteří odhalují své životní příběhy veřejnosti.

Deník/Kryštof Neduchal

Pokud bych měl vybrat jedno slovo, které mě charakterizuje, vybral bych patriotismus. S manželkou jsme postavili dům ve Svatobořicích-Mistříně, protože nikde jinde bych nebyl doma. Logicky je klub mého srdce místní SK Spartak Svatobořice, kde jsem zažil nejkrásnější roky mé fotbalové kariéry. Ve světě velkého fotbalu pak pro mě existuje jedině 1.FC Slovácko. Nedám na svůj region nikdy dopustit!

< Předchozí
1 z 4
Další >

Nejnovější články redaktora:

Napište zprávu redakci:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků jižní Moravy:

Prozkoumejte jiný region ČR: