Naši prvňáci Deník
Deník

Zvolte svůj region a podívejte se na fotografie prvňáčků od vás!

17.1.2018

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme žáky ze Živé školy Znojmo a ZŠ Dyjákovice

Znojemsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze Znojemska. Tentokrát představujeme žáky ze Živé školy Znojmo a Základní školy Dyjákovice. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

10.1.2018

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme školáky ze Šumné a Mašovic

Znojemsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze Znojemska. Tentokrát představujeme žáky ze základních škol v Šumné a Mašovicích. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

3.1.2018

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme žáky ze ZŠ Štítary a Horní Dunajovice

Znojemsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze Znojemska. Tentokrát představujeme žáky ze základních škol Štítary a Horní Dunajovice. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

20.12.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme žáky ze základní školy v Hrušovanech nad Jevišovkou

Znojemsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze Znojemska. Tentokrát představujeme žáky ze základních škol v Miroslavi a Božicích. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

13.12.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme žáky ze základních škol v Miroslavi a Božicích

Znojemsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze Znojemska. Tentokrát představujeme žáky ze základních škol v Miroslavi a Božicích. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

6.12.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme žáky ze základních škol Hluboké Mašůvky a Práče

Znojemsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze Znojemska. Tentokrát představujeme žáky ze ZŠ Hluboké Mašůvky a Práče. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

29.11.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme žáky ze základních škol Vrbovec a Hostim

Znojemsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze Znojemska. Tentokrát představujeme žáky ze ZŠ Vrbovec a ZŠ Hostim. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

22.11.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme žáky ZŠ Šatov, Jaroslavice, Olbramovice a Lesonice

Znojemsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze Znojemska. Tentokrát představujeme žáky ze ZŠ Šatov, Jaroslavice, Olbramovice a Lesonice. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

15.11.2017

NAŠI PRVŇÁCI: představujeme školáky ze ZŠ Vedrovice, ZŠ Ivančická a ZŠ Rybníky

Znojemsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze Znojemska. Tentokrát představujeme žáky ze základní školy ve Vedrovice, ZŠ Rybníky a ZŠ Ivančická v Moravském Krumlově. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

8.11.2017

NAŠI PRVŇÁCI: představujeme ZŠ v Hrádku, Hostěradicích, Želeticích a Bohuticích

Znojemsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze Znojemska. Tentokrát představujeme žáky ze základních škol v Hrádku, Hostěradicích, Želeticích a Bohuticích. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

1.11.2017

NAŠI PRVŇÁCI: představujeme žáky ze ZŠ Dobšice, Jevišovice, Hevlín a Únanov

Znojemsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze Znojemska. Tentokrát představujeme žáky ze základních škol v Dobšicích, Jevišovicích, Hevlína a Únanova. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

25.10.2017

NAŠI PRVŇÁCI: představujeme žáky ze škol Jubilejní park ve Znojmě a v Tasovicích

Znojemsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze Znojemska. Tentokrát představujeme žáky ze školy v ulici Jubilejní park, která patří pod ZŠ Václavské náměstí ve Znojmě, a ze Základní školy v Tasovicích. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

18.10.2017

NAŠI PRVŇÁCI: představujeme žáky ZŠ Prokopa Diviše ve Znojmě a ZŠ Konice

Znojemsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze Znojemska. Tentokrát představujeme žáky Základní školy Prokopa Diviše ve Znojmě – Příměticích, ZŠ Konice, která patří pod ZŠ Dr. Mareše ve Znojmě, a žáky Montessori třídy ZŠ Prokopa Diviše ve Znojmě – Příměticích. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

11.10.2017

NAŠI PRVŇÁCI: představujeme žáky Základní školy Dr. Mareše ve Znojmě

Znojemsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze Znojemska. Tentokrát představujeme žáky Základní školy Dr. Mareše ve Znojmě. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

4.10.2017

NAŠI PRVŇÁCI: představujeme žáky ZŠ ve Vranově, Kravsku, Višňovém a Vémyslicích

Znojemsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze Znojemska. Tentokrát představujeme žáky ZŠ ve Vranově nad Dyjí, Kravsku, Višňovém a Vémyslicích. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

28.9.2017

NAŠI PRVŇÁCI: představujeme školáky ze ZŠ Pražská ve Znojmě

Znojemsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze Znojemska. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

20.9.2017

NAŠI PRVŇÁCI: představujeme ZŠ Mikulovice a ZŠ náměstí Republiky ve Znojmě

Znojemsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze Znojemska. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

AKTUALIZOVÁNO
13.9.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme školáky ze ZŠ Mládeže ve Znojmě a ZŠ Citonice

Znojemsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze ZŠ Mládeže ve Znojmě a ZŠ Citonice. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol na Znojemsku. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT