Nehoda se stala kolem půl osmé ráno. Zranil se při ní jeden člověk. „Pacienta jsme po ošetření převezli do nemocnice ve Znojmě. Utrpěl spíše lehčí zranění,“ sdělila mluvčí záchranné služby Michaela Bothová.

Následky bouračky řešili také policisté a hasiči. Ti uvedli, že pomohli dvěma lidem a poškozené auto zajistili tak, aby případně nezačalo hořet.

Policisté ukázali záběry z dronů v blízkosti státní hranice se Slovenskem.
VIDEO: Podívejte se, jak jih Moravy monitorují drony. Hledají migranty

Zatímco v tomto případě se kolize obešla s lehčím poraněním, naopak tragické následky má jiný náraz do stromu. Stal se jen kousek za pomyslnou hranicí Znojemska, u Drnholce na sousedním Břeclavsku.

Na Dušičky tam havarovalo osobní auta, zemřeli dva lidé a dvě děti utrpěly zranění. Deník o smrtelní nehodě informoval TADY. Podle policistů auto vyjelo ze silnice po projetí zatáčky.

V sobotu dopoledne se bouralo také poblíž Kobeřic u Brna na Vyškovsku. Srazila se tam dvě osobní auto, zraněného cestujícího měla záchranka převézt do nemocnice.

V sobotu dopoledne bouralo jedno autu u obce Dyje na Znojemsku, druhé pak o něco později poblíž Kobeřic u Brna.V sobotu dopoledne bourala dvě auta poblíž Kobeřic u Brna.Zdroj: hasiči