S uplynulou sezonou, která Aligátorům vyšla na výbornou, jsou spokojeni. Dokonce se jim před posledním, a rozhodujícím utkáním, uzdravili všichni klíčoví hráči.

„Uplynulou sezonu hodnotím samozřejmě pozitivně. Máme velice příznivou bilanci bodů. Výrazně převažují body dané, proti obdrženým. Celkově se nám celá sezona povedla. Jsme spokojení hlavně proto, že jsme sezonu vůbec dohráli. Měli jsme totiž menší problémy, co se týče počtu hráčů. I tak jsme ale odvedli, podle mě, velmi slušnou práci,“ řekl jeden z hráčů Aligátorů Petr Eller.

Na druhou stranu dodal, že druhé místo nebylo až tak jednoznačné. „Je pravda, že jsme skončili se stejným výsledkem, jako Draci Brno B, kteří ale mají na kontě jeden skrečovaný zápas. Tím pádem nedochází k žádnému duelu mezi námi, ačkoli mají stejně výher a proher,“ vysvětlil Petr Eller.

Aligátory čeká nejdůležitější zápas sezony, ani v nejmenším ale nejsou nervózní. Ostřílení borci se na poslední duel sezony těší.

„Nervózní opravdu nejsme. Hrajeme baseball bezmála devatenáct let a to už vás nervozita pomalu přestane bavit. My nemáme v tomto utkání co ztratit.

Protože i to druhé místo by bylo velikým úspěchem. Technika Brno B nebo Draci B jsou týmy, kterým když o něco jde, tak umí zabrat a postavit silnější hráče ze svých A týmů hrajících extraligu. Pak jim stačí pouhý jeden takový hráč, většinou to bývá nadhazovač, a svého soupeře rozválcují. My jsme s nimi odehráli velmi důstojné utkání a věříme, že se nám podaří hrát stejně i tentokrát. Na utkání se velmi těšíme a chystáme se jim to pořádně nandat,“ řekl rozhodně Eller.