„Hned na začátku vypadl útoku čtyřikrát balón z ruky a soupeř zachytil asi tři naše přihrávky vzduchem, takže jsme po chvilce prohrávali 0:21. Pak jsme se uklidnili a obrana začala pracovat jako v Přerově, ale útok byl bezzubý," popsal znojemský trenér a zároveň quarterback Radim Pařízek.

Znojmu se pak vydařila druhá půle. „Ve druhém poločase jsme změnili strategii útoku a začali být mnohem tvrdší a rychlejší v obraně. Díky tomu jsme druhou půlku vyhráli 12:8," přiblížil Pařízek. Ten nastoupit nemohl, protože obdržel v minulém zápase trest za nevhodné chování k rozhodčímu. Nahradilo ho Radim Petříček, který má na tomto postu minimální zkušenosti. „Vybral si nováčkovskou daň. V průběhu zápasu se zlepšoval. Nejlépe zahrál Jakub Smrčka. Předvedl skvělý výkon jak v útoku, tak v obraně," chválil kouč.

Prohra Znojemské hodně mrzela. „Bylo to lehčí soupeř jak Přerov, kde jsme minulé utkání vyhráli a předvedli velice kvalitní výkon," poznamenal Pařízek.

Zápas se hrál v Jevišovicích a do ochozů přilákal kolem stovky diváků. Příští utkání hraje mužstvo Znojmo Knights už v sobotu v Brně s týmem Brno Pitbulls. Brněnský celek stejně jako Znojmo vyhrál zatím jen jednou. Na svém kontě má ale o jeden odehraný zápas více. V tabulce skupiny východ, kam náleží i Znojmo, mu patří poslední místo. Před ním jsou právě Znojemští Rytíři.