Kuchařovické Aligátory čekají o posledním víkendu sezony tři utkání. Dvě z nich odehrají proti týmu Technika Brno B a jedno proti baseballistům z Kyjova.

Aligátoři se na zápasy chystají poctivě. Je však otázkou, zda jejich soupeři vůbec dorazí. „Na víkend máme naplánované tři zápasy. Je to poslední víkend naší sezony. Hrajeme s Technikou Brno B. Ta neustále zápasy přesouvala. Teď odehrajeme oba za sebou. Bude to určitě jeden z nejtěžších soupeřů. Pokaždé jsme s nimi hráli velmi vyrovnanou hru. Je to totiž rezerva áčkového týmu, které hraje nejvyšší soutěž v republice, a právě z něj může mnoho hráčů nastoupit i proti nám,“ uvedl předseda oddílu Aligátorů Jaroslav Krul.

„Technika Brno je první a my druzí. Také proto to bude divácky velmi zajímavý zápas. Těšíme se, že si konečně pořádně zahrajeme,“ řekl jeden z hráčů Aligátorů Petr Eller.

Také další tým, se kterým se Aligátoři mají utkat, má problémy s nedostatkem hráčů.

„Kyjovský tým má docela velké problémy. Týká se to nejen hráčů, ale i zázemí. Právě proto oba dva zápasy, které mezi sebou musíme v sezoně odehrát, hrajeme v Kuchařovicích. Jinak doufáme, že vyhrajeme. Může se stát cokoliv, ale není to těžký soupeř. Měli bychom vyhrát,“ řekl rozhodně Krul.

Dokonce i znojemský tým baseballistů se potýká s problémem nedostatku hráčů. Ještě se jim však nestalo, že by nějaký zápas neodehráli.

„My samozřejmě máme problémy taky. Nebyli jsme ale ještě nikdy nuceni žádný zápas skrečovat. Sice nás přišlo na zápas málo, ale vždy alespoň deset hráčů. Je to opravdu minimum, ale zápas se i s tímto nízkým počtem hráčů odehrát dá. Optimálnější by stoprocentně bylo minimálně třináct, čtrnáct hráčů, abychom mohli střídat,“ posteskl si Krul.