Za znojemský cyklistický klub se do Přerova vydali jen dva jezdci. Jan Antoš a Richard Sýkora skončili až v druhé polovině startovního pole.

„Byl bych rád, kdybych skončil do desátého místa,“ uvedl Jan Antoš před startem přerovského závodu. Bohužel každý den není posvícení, a tak si Antoš dojel až pro osmatřicáté místo. Umístění je pro znojemského bikera velkým zklamáním.

„Počasí nám moc nepřálo, přesto startovní listina ukazovala mnoho zvučných jmen a organizátoři si s tratí skvěle poradili. Bohužel se nám závod nevyvedl, což mě více než mrzí,“ smutně podotkl Jan Antoš.

Na startu přerovského fourcrossu se objevil i Michal Prokop, který je několikanásobným mistrem světa v této disciplíně.

Richard Sýkora skončil až na padesátém druhém místě z celkového počtu dvaašedesáti závodníků. Závod v kategorii Expert, kde jeli i znojemští bikeři, vyhrál Ondřej Krakoška z Orlové a kategorii Elite nevyhrál nikdo jiný než česká jednička Michal Prokop.

Dnes mají na programu znojemští bikeři věhlasný zlínský downhill. „Sjezd speciálně upravených horských kol se jede totiž přímo centrem města Zlína. Všichni se na něj těšíme a doufám, že se nám povede o mnoho lépe,“ uzavřel Jan Antoš.