VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Čtenáři, zvolte ''hvězdu Znojemského Deníku

Znojmo – Letos podruhé se koná anketa „Nejúspěšnější sportovec roku“. Na slavnostním galavečeru ve štukovém sále Louckého kláštera budou v pondělí třiadvacátého ledna oceněni nejlepší sportovci Znojemska za rok 2011, o jejichž pořadí rozhodují hlasy odborné komise.

3.1.2012
SDÍLEJ:

Nejúspěšnější sportovec roku.Foto: www.nejuspesnejsisportovecroku.cz

Vybírat můžete ale i vy, a to prostřednictvím originálních hlasovacích kupónů, které denně vycházejí ve Znojemském deníku Rovnost. Poslední kupón vyjde v novinách v pondělí 16. ledna.

Slavnostní večer bude moderovat Ondřej Krátoška a vystoupí při něm Bohuš Matuš, Monika Agrebi a vítěz soutěže Šance pro talent Radek Žalud. Vstup na akci bude zdarma, lístky budou k dostání v redakci Znojemského deníku Rovnost na Rooseveltově ulici 4 týden dopředu, tedy od šestnáctého ledna.

JEDNOTLIVCI

Miloš Gryc
atletika

Na MS veteránů skončil atlet TJ Znojmo na prvním místě v hodu diskem. Stejného umístění dosáhl i na ME veteránů, kde byl také druhý v hodu břemenem. V něm se stal i republikovým mistrem.

Vlastimil Hrubý
fotbal

Fotbalový brankář 1. SC Znojmo byl oporou týmu při záchraně ve druhé lize. Dařilo se mu i v letošní podzimní části fotbalové druhé ligy.

Eduard Procházka
jachting

Člen Yacht klubu Znojmo získal mistrovský titul v kategorii kajutových plachetnic.

Michal Rubáček
plavání

Plavec TJ Znojmo doplaval druhý na zimním MČR v disciplínách 50 metrů motýlek a 200 metrů volný způsob. Na ME byl osmnáctý na stometrové motýlkářské trati. V ploutvovém plavání vyhrál v disciplíně 200 metrů volný způsob.

Ondřej Čermák
plavání

Na letním MČR získal plavec TJ Znojmo první místo v disciplíně 200 metrů volný způsob a druhou příčku na trati 400 metrů volný způsob. Na zimním MČR obsadil druhé místo na 400 metrů volný způsob a čtvrté místo na 200 metrů volný způsob.

Veronika Kolníková
plavání

Členka TJ Znojmo získala na MČR bronz v disciplíně 400 metrů volný způsob. Stejného umístění dosáhla i na zimním MČR. Na akademických hrách byla ze všech nejlepší na tratích 200 a 400 metrů volný způsob.

Marek Polach
plavání

Pro zlatou medaili si plavec TJ Znojmo doplaval na letním MČR v disciplíně 200 metrů znak. Na znakařské stovce byl třetí. Na zimním MČR skončil druhý na trati 800 metrů volný způsob a čtvrtý na 200 metrů volný způsob.

Lubomír Novák
cyklistika

Nejlepší časovkář na MČR veteránů. Člen Cyklo Klubu Kučera Znojmo si dojel na ME veteránů pro bronzovou medaili v časovce, na silnici skončil čtvrtý. Na MS veteránů obsadil čtvrtou příčku v časovce.

Martin Vojtěch
cyklistika

Cyklista Cyklo Klubu Kučera Znojmo vyhrál silniční závod na MČR veteránů. První dojel také na Lahofer Cupu a na Zlatém kole Vysočiny vybojovat druhé místo.

Dominik Musil
box

Boxer oddílu PSK Znojmo získal třetí místo na MČR v supertěžké váze. Účastnil se také MS a ME. Vyhrál všechny extraligové zápasy.

Adam Havlík
hokej

Útočník hokejového klubu Orli Znojmo je oporou týmu v rakouské nejvyšší soutěži EBEL. Je členem mistrovského týmu v extralize juniorů 2010 – 2011.

Ondřej Kacetl
hokej

Hokejisté Orli Znojmo na něj spoléhají v bráně, kterou střeží. Je jednou z opor týmu v EBEL. Byl brankářskou jedničkou juniorského mistrovského týmu v sezoně 2010 – 2011.

František Brychta
kanoistika

Člen znojemského kanoistického oddílu TJ Znojmo zvítězil s Milanem Janečkem na MS veteránů v kategorii deblkajaků na 200 metrů.

Milan Janeček
kanoistika

S Františkem Brychtou tvoří posádku deblkajaku, která letos vyhrála na MS veteránů na trati 200 metrů. Mistrem světa se stal i na singlkajaku na tratích 200 a 2 000 metrů.

MLÁDEŽ

Vojtěch Čabala
atletika

Běžec TJ Znojmo obsadil na MČR juniorů sedmé místo v běhů na 3 000 metrů přes překážky. V halovém mistrovství Moravy byl ve stejné disciplíně čtvrtý.

Adriena Štolová
aerobik

Závodnice týmu Aerobic Professional je českou vicemistryní. Vyhrála Pohár federací v Brně a Vienna Cup.

Nela Mandátová
aerobik

Juniorská reprezentantka a členka oddílu Aerobic Professional získala třetí místo na Poháru federací v Brně a Nitře.

Tomáš Svoboda
atletika

Na republikovém mistrovství žactva vybojoval člen TJ Znojmo páté místo v hodu diskem. Z halového mistrovství Moravy si odvezl stříbrnou medaili z vrhu koulí.

Andrea Stašková
fotbal

Mladá fotbalistka IE Znojmo se stala nejlepší střelkyní i mezi chlapci v okresním přeboru přípravek v sezoně 2010 – 2011. V kategorii okresní přebor mladší žáci 2010 – 2011 byla druhá.

David Bix
sportovní gymnastika

Člen oddílu KSG Znojmo se stal nejlepším gymnastou v republice v kategorii žáci jednotlivci. V žákovské soutěži družstev se umístil na třetí příčce.

Antonín Grossberger
plavání

Plavec TJ Znojmo vyhrál letní MČR na tratích 50 a 100 metrů volný způsob. Ve stejných disciplínách si doplaval pro první místo i na Olympiádě mládeže.

Jakub Březina
plavání

Na letním MČR získal člen TJ Znojmo stříbrnou medaili na trati 100 metrů prsa. V této disciplíně byl také třetí na Olympiádě mládeže.

Natálie Šrůtková
cyklistika

Je mistryní republiky v časovce družstev na silnici i stíhacím závodě družstev na dráze. V jednotlivcích obsadila v obou kategoriích shodně třetí místo. Vyhrála seriály horských kol Kolo pro život a Galaxy

Michaela Měšťáková
Kanoistika

Společně se Sabinou Řehákovou vybojovaly členky kanoistického oddílu TJ Znojmo na MČR třetí místo na deblkajaku na tratích 500 a 200 metrů.

Sabina Řeháková
Kanoistika

Získala bronzovou medaili na MČR s Michaelou Měšťákovou na deblkajaku na tratích 500 a 200 metrů.

KOLEKTIVY

Přípravka FC Moravský Krumlov
fotbal

Tým vede okresní přebor 2011. Podařilo se mu postoupit do celostátního kola E-ON cupu.

1. SC Znojmo
fotbal

Znojemští fotbalisté se dokázali udržet ve druhé lize a v Ondrášovka cupu dokázali dojít až do závěrečných kol.

TRIO st. žákyň
aerobic

Členky Aerobic Professional obsadily na MČR třetí místo. Na stejné příčce skončily i na Poháru federací v Brně. Staly se vítězkami Vienna Cupu.

Junioři HC Znojemští Orli – mládež
hokej

Získali mistrovský titul extraligy juniorů v sezoně 2010 – 2011.

Mladší žákyně Aerobic Professional
aerobic

Družstvo skončilo třetí na Poháru federací. Na Vienna Cupu vyhrála děvčata první místo.

Plavecká štafeta TJ Znojmo
plavání

Kvarteto znojemských plavců získalo stříbrnou medaili na zimním MČR v disciplíně 4x200 metrů volný způsob. Na letním republikovém mistrovství si pak doplavali pro čtvrtou příčku.

Dračí lodě Znojmo
kanoistika

Posádka dračí lodě TJ Znojmo získala evropský i český titul. Vyhrála také Český pohár.

VK Znojmo-Přímětice - junioři
volejbal

Junioři znojemského volejbalového klubu vyhráli první ligu. V baráži prohráli v tie breaku.

Dráčata Znojmo
kanoistika

Členové znojemského kanoistického oddílu TJ Znojmo byli třikrát stříbrní na ME a získali prvenství v Českém poháru.

Orli Znojmo
hokej

Znojemské mužstvo je úspěšným účastníkem rakouské nejvyšší hokejové soutěže EBEL.

SÍŇ SLÁVY

Marie Bernardová
učitelka TV

Celý život se věnovala práci s mládeži. Je předsedkyní Tělovýchovné jednoty, členkou výkonného výboru Okresního tělovýchovného sdružení, předsedkyní Asociace sport pro všechny.

Arnošt Lapeš
fotbalista

Je funkcionářem fotbalového oddílu TJ Horní Kounice a dlouholetým organizátorem fotbalu v obci.

Lubomír Palička
fotbalista

Od roku 1973 pracuje pro znojemských okresní fotbalový svaz. Nyní působí jako předseda trenérsko-metodické komise. V roce 2011 obdržel cenu doktora Jíry.

Bohumil Bílek
volejbalista

Dlouholetý trenér družstva žen PSK Znojmo a organizátor mnoha turnajů.

Karel Neuwirth
atlet

Je dlouholetým předsedou okresního atletického svazu, funkcionářem atletického oddílu, místopředsedou výkonného výboru Okresního tělovýchovného sdružení.

Jiří Kyněra
plavec

Má za sebou třicetiletou trenérskou činnost v oddílu plavání TJ Znojmo. Je rovněž státním trenérem plavání.

Josef Lahodný
šachista

Předsedá okresnímu šachovému svazu a organizuje republikové turnaje.

František Brychta st.
kanoista

Je zakladatelem kanoistiky ve Znojmě. Dříve sám závodil, poté se stal úspěšným trenérem a členem výboru kanoistického oddílu.

Autor: Romana Holišová

3.1.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební dělník 20 000 Kč

Lešenáři. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: stavby lešení, práce ve výškách, praxe podmínkou 2 roky, denní návrat domů práce na okr. Znojmo,. Pracoviště: S-a-s spol. s r.o., Gagarinova, č.p. 2770, 669 02 Znojmo 2. Informace: Součková, +420 530 512 111.

Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Operátor strojů a 18 000 Kč

Ostatní obsluha stacionárních strojů a zařízení. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: obsluha bioplynové stanice, zajištěním chodu, Obsluha PC BPS, úklid BPS, pomocné práce na BPS.. Pracoviště: Zucca a.s. - pracoviště velký karlov, 671 28 Jaroslavice. Informace: J. Viskot, +420 738 523 989.

Služby - Služby Ostatní služby 35 000 Kč

Specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO) Kvalitář ve výrobě. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pro nový výrobní projekt hledáme dalšího člena týmu. K zařazení do výběrového řízení je nutné ukončené vzdělání technického směru, zkušenosti s technikou měření, zkušenosti na stejné nebo podobné pozici, znalost ISO norem, znalost práce na PC, znalost AJ nebo NJ, zkušenosti s vedením týmu,odolnost vůči stresu. Nezbytná je samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup k práci, ochota práce v týmu. Příspěvěk za získání nového zaměstnance 10000,-Kč, Příspěvek na stravu 55,-Kč/den, Ticket čistý 150,-/měsíc, Náborový příspěvek 4000,-Kč, Příspěvek na dioptrické brýle, Životopisy na e-mail:jitka.kopecka@egston.com. Pracoviště: Egston system electronic, spol. s r.o. - znojmo, Průmyslová, č.p. 711, 669 02 Znojmo 2. Informace: Jitka Kopecká, +420 515 262 218.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 20 000 Kč

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 45000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: ŘP-C+E, profesní průkaz, řidič kamionu,. Pracoviště: Kuchařík autodoprava, s.r.o., 671 40 Tavíkovice. Informace: T. Kuchařík, +420 777 793 024.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Znojemskou Pirátskou stranu povede do komunálních voleb Pavel Nevrkla.

Piráty ve Znojmě povede do komunálních voleb Pavel Nevrkla

Nový seriál Naše školka připomene dětem i jejich rodičům čas strávený v mateřince. Fotky tříd vyjdou v tištěném vydání Deníku Rovnost.
AKTUALIZOVÁNO

Seriál Naše školka představí předškoláky. Fotky dětí najdete v tištěné Rovnosti

Děti vypustily k obloze desítky balónků. Za zemřelého učitele ze Znojma

Znojmo – V den, kdy se v Telči uskutečnilo poslední rozloučení s nedávno zesnulým učitelem znojemské školy v Klášterní ulici, si na něj jeho bývalí žáci společně vzpomněli. K obloze na památku padesátiletého Miroslava Chocholouše vyletěly desítky balonků. 

Brněnští vědci vyvinuli unikátní gel. Pomůže při léčbě rakoviny

Brno – Pomoci při léčbě popálenin, hojení zlomenin nebo zefektivnit léčbu rakoviny. To vše umí nový hydrogel, který vynalezli vědci brněnského výzkumného centra Ceitec. Jeho autoři doufají, že se bude za pět až deset let využívat v praxi.

Znojemský starosta svolal diskuse. Setká se s lidmi v městských částech

Znojmo – Sérii devíti setkání s lidmi v okrajových částech Znojma a připojených obcí oznámil nedávno nově zvolený znojemský starosta Jan Grois. První schůzku absolvoval v pondělí v Derflicích, další jsou naplánované do čtvrtého dubna, kdy přijdou na řadu Oblekovice.

Boudovi získali další cenu za marmelády. Britům chutnaly krvavé pomeranče

Znojmo – Další cenu za své marmelády získali manželé Boudovi ze Znojma. „Stříbrnou medaili jsme si z největší světové soutěže marmelád ve Velké Británii odnesli za naši novinku. Ocenění dostala marmeláda z krvavých tarocco pomerančů,“ řekla Zuzana Boudová.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT