Narození očekávaného potomka mělo rychlý spád. “V jednu ráno jsme odjížděli do porodnice a za deset půl čtvrté už byla malá na světě. Z porodnice jsem potom odjížděl v šest ráno rovnou na trénink. Akorát mě mrzelo, že jsem holky nemohl přivézt domů, protože už ve středu jsem odletěl do Anglie. Holky to ale všechno zvládly beze mě,” pokračuje Ducár.

Profesionální boxer, který vedle boxerské kariéry pracuje jako policista u zvláštních jednotek, ocenil management jeho stáje Patron Boxing. “Měl jsem původně letět s přestupem v Nizozemsku, což by trvalo asi osm hodin. Takže jsem rád, že mi má stáj zařídila pohodlný přímý let.”

Díky pohodlnějšímu transferu tak Ducár stihl trénovat v Sheffieldu už ve středu. “V pátek mě čeká vážení, které bude dokonce i v sobotu před zápasem. Je to sice trochu netradiční, ale před titulovými zápasy se to dělá. V neděli se potom vracím domů k rodině,” těší se Ducár.

Znojemští Orli zahájili 1. srpna přípravu na ledě. Úvodní testovací zápas je čeká 16. srpna v Třebíčí.
Orli už trénují na ledě. Čeká je příprava proti Třebíči i Táboru

Ještě před návratem jej ale čeká duel proti dosud neporaženému Thompsonovi. “Jeho bilance 13:0 v profesionálním ringu mluví za vše. Bude to těžký zápas, na který jsem se hodně připravoval, takže chci uspět,” dodává český boxer.

David Janeczek