Havířovu znojemský celek podlehl 2:9 a Pepino rozstřílel 12:6.

Do prvního utkání šli dorostenci s velkým očekáváním. Nastoupil proti nim celek, který v mládežnickým kategoriích vyhrává, co se dá. Ze znojemských hráčů byl v prvních minutách cítit až přílišný respekt ze soupeře.

I když Znojmo brzy prohrávalo 0:1, dokázalo do konce první třetiny srovnat na 1:1. Hra nenasvědčovala tomu, že by měli znojemští florbalisté dostat tolik branek. Ale bohužel ve druhé třetině dostali pět branek a úplně se ze hřiště vytratili. Ve třetí třetině dokázal znojemský tým dát ještě jednu branku, ale to už jen kosmeticky upravil konečný výsledek utkání.

Ve druhém utkání s ostravským týmem si chtělo Znojmo spravit chuť z předešlého duelu a to se mu také podařilo.

Už po první třetině Znojmo vedlo 5:0. Ve druhé třetině se hned na začátku Pepino vrátilo do hry, když dokázalo snížit na rozdíl jediné branky.

Pak ale znojemští mladíci vystupňovali tempo a v konečném zúčtování nastříleli Pepinu dvanáct branek. Po dvou zápasech je tak dorost na třetím místě první ligy.

Další dvě utkání sehrají dorostenci začátkem října v ostravské sportovní hale Sareza, kde se střetnou s celky Bulldogs Brno a domácími 1. SC SSK Vítkovice.