Původně jela znojemská juniorka pro šest bodů. Domů ale přivezla pouze tři. Nejdříve podlehla Tre Kronoru 7:8, poté jasně přehrála Porubu 10:3.

V obou utkáních řádil zejména kapitán Pavel Palát, který se stal s osmi góly a dvěma asistencemi nejproduktivnějším hráčem Znojma.

K prvnímu utkání nastoupilo Znojmo proti Porubě, která se doposud v tabulce pohybovala ve druhé polovině. Znojmo ale roli favorita nezvládlo. Už po první třetině nečekaně prohrávalo 2:3, když se mezi střelce zapsali pouze Dřevěný s Palátem.

Druhá třetina měla přesně opačný závěr. Jihomoravský celek druhou část vyhrál díky dvěma brankám Paláta a druhé trefě Dřevěného 3:2.

V poslední části tak mělo přijít rozuzlení. Znojmo stále atakovalo branku Poruby mnohem více než soupeř tu znojemskou. Bohužel Dřevěný ani Žižka stoprocentní šance nevyužili, a tak nečekaně udeřil soupeř.

Tři rychlé branky mu zajistily důležité vedení, které bylo klíčové. V závěru zápasu z velkého tlaku sice Znojmo vytěžilo dvě branky, když se trefili Palát a Štěrba. Na dokonalý obrat to ovšem už nestačilo.

Do druhého zápasu tak dobře hrající Znojmo šlo s jasným cílem zvítězit. Od první minuty to znojemští florbalisté potvrzovali. Po první třetině díky brankám Dřevěného, Žižky a dvěma gólům Paláta vedli 4:1. Na palubovce jasně dominovali a po druhé části hry vedli už 8:2. O utkání tak bylo rozhodnuto.

V poslední třetině se utkání změnilo doslava v exhibici, které chybělo pouze více branek. Do ostravské svatyně se ještě trefili Dřevěný s Palátem, kteří tak dali podobu konečnému výsledku.

Znojemští florbalisté jsou v tabulce na čtvrtém místě s tříbodovou ztrátou na druhé Bohuslavice.