Pražanům se po omlazení kádru na začátku Tipsport Superligy úplně nedaří, ale ani přesto nepřijeli vůbec nic podcenit a hráli od začátku v plné sestavě. Utkání začalo ve vysokém tempu, šance se střídaly na obou stranách. Fanoušci byli ve varu hned od prvních minut.

Euforie vypukla naplno, když se domácí dostali do vedení 1:0. Od druhé třetiny Střešovice zvýšily tempo a začínaly se dostávat do gólových příležitostí, které s přesností využívaly. Na výsledkové tabuli tak v závěru utkání svítilo skóre 2:7.

Florbalisté Znojma už ale vyhlíží ligové derby s brněnskými Buldoky. To se odehraje historicky poprvé ve Znojmě v přímém přenosu ČT Sport. Duel je na programu v pondělí 23. října od osmnácti hodin ve Sportovní hale města Znojma.

Fotbalisté Znojma remizovali 1:1.