Ve znojemské bráně se poprvé před domácím publikem představí nová posila. Na hostování zavítal Martin Dejmal, který přišel právě z Brna.
Poslední vzájemné měření sil se konalo před čtrnácti dny. Pro domácí celek skončil tehdy zápas vysokou prohrou 3:8.

Utkání začali Znojemští vcelku dobře, ale opět je potrestala neschopnost proměnit šance a hrubé chyby v defenzivní části. Navíc hráči naprosto nezvládli závěrečnou třetinu, ve které se jejich soupeř fantasticky rozstřílel. Zápas tak skončil velkou výhrou brněnských Buldoků. Oba celky byly díky své extraligové příslušnosti nasazené automaticky až do šestnáctifinále.

Bulldogs Brno ke svému zápasu odcestovali na sever Moravy. V Havířově je přivítala tamní Slavie. Brněnští florbalisté žádné překvapení nedopustili a svého soupeře porazili suverénně 5:2.

Znojemští florbalisté své utkání v rámci šestnáctifinále sehráli v Prostějově. Soupeři se podařilo Znojmo přestřílet, ale úspěšně mířili pouze jednou. Hostům se podařilo dát pět branek a postoupit do osmifinále.

Na rozdíl od extraligového kola budou Brnu chybět tři hráči. Kotlas, Kadlec a Koňařík budou reprezentovat Českou Republiku na Akademickém Mistrovství světa, které právě v těchto dnech začíná ve Finsku.

Utkání s Brnem se hraje dnes ve Znojemské sportovní hale. Zápas začne v osmnáct hodin.

VLADAN SUKAČ