Podle trenéra Laufenu Libora Šťasty trápí jeho svěřence již dlouhodobě výkon v úvodní dvacetiminutovce. „Bohužel jsme opět zaspali první třetinu a museli jsme celý zápas dotahovat,“ sdělil Šťasta. Domácí ve zbytku klání zabrali. „Ve třetí třetině jsme neskutečně otočili zápas a ke konci ho dotáhli do prodloužení, kde jsme využili soupeřovu hru ve čtyřech,“ uzavřel domácí stratég.

Další duel absolvují Znojemští v sobotu od sedmnácti hodin na palubovce Chomutova.

TJ Znojmo Laufen – Kanonýři Chomutov 8:7 PP

Třetiny: 0:3, 2:1, 5:3 – 1:0. Branky a nahrávky: 24. Čihal (Kucharič), 36. Krejčíř (Procházka), 48. Procházka (Kucharič), 52. Čihal (Juříček), 54. Krejčíř (Procházka), 59. Čihal (Procházka), 59. Procházka (Matoušek), 63. Ďuriška (Matoušek) – 1. Louvar (Janda), 2. Ullmann (Stůj), 14. Louvar (Riebauer), 33. Stůj (Novák), 42. Ullmann (Ahlin), 52. Ullmann (Riebauer), 56. Novák (Riebauer). Vyloučení: 2:0. Využití: 0:2. Rozhodčí: Sýkora – Tkáč. Diváci: 162.