„První dvě třetiny jsme nehráli vůbec dobře. Ve třetí jsme udělali několik změn, což vedlo k našemu vítězství. Je to důležitá výhra,“ cenil si dalších bodů centr Petr Čihal.

Znojemští florbalisté po nerozhodné první třetině ve druhé části naprosto propadli. Dostali čtyři branky a do poslední části šli s velkým brankovým mankem.

Jenže poslední část byla jako z říše snů. Znojemští začali ve žlutém hrající Litvínov mačkat jako citron a přineslo to úspěch.

Svěřenci Jana Šťastníka poslední periodu vyhráli jednoznačně 6:0 a připsali si čtvrtou výhru v řadě. Kromě prvního utkání sezony ještě neprohráli.

„Do poslední třetiny jsme trochu zpřeházeli sestavu a změnili určité věci. Důležité bylo, že hráči věřili v obrat. Podali týmový výkon na hranici svých možností a slavilo to úspěch,“ vrátil se k neuvěřitelné poslední třetině trenér Znojma Jan Šťastník.

Znojemští florbalisté jsou tak na třetím místě tabulky. Velká zkouška je čeká už v pátek a neděli, kdy sehrají dvě těžká utkání. V pátek na domácí půdě vyzvou Hattrick Brno, v neděli Žďár nad Sázavou. Hlavně páteční utkání bude opravdovou bitvou. V týmu Hattricku totiž působí několik hráčů, kteří v minulosti oblékali znojemský dres.

„Osobně se na to neskutečně těším. Zahrajeme si proti našim známým, bude to něco. Navíc si myslím, že dorazí i spousta fanoušků. Kdyby byla plná hala, bylo by to skvělé. Florbalu by to jenom prospělo,“ zakončil Čihal.