K dvoubrankovému vedení Znojmo trochu soupeři pomohlo. V první třetině ale vyrovnalo a od druhé dvacetiminutovky už kralovalo na hřišti. V sestavě Znojma se překvapivě objevil asistent trenéra David Mahr, který se zaskvěl sedmým gólem.

Utkání se odehrálo v bouřlivé atmosféře, kterou vytvořily téměř čtyři stovky diváků. Svůj tým přijeli podpořit i brněnští fanoušci.

Znojemský tým tak vede v sérii hrané na tři vítězná utkání 1:0 a již v neděli bude opět bojovat v jihomoravském derby s brněnským celkem. Zápas začíná ve znojemské sportovní hale od tří hodiny odpoledne.

Z florbalu mohou sportovní příznivci vyrazit na zimní stadion, kde pokračuje čtvrtým zápasem hokejové play-off Orlů s Vídní. Začátek utkání je posunutý o čtvrt hodiny a úvodní buly bude vhozeno v 17.45, protože duel bude vysílat rakouská televize Servus TV.

TJ SAM73 Znojmo – FBŠ Hattrick Brno 7:3 (2:2, 3:1, 2:0)

Branky (asistence): 12. Tomáš Kucharič (Petr Ostrý), 12. Vít Bárta (Petr Sláma), 21. Petr Číhal, 34. Tomáš Kucharič (David Jedlička), 35. Petr Sláma (Jakub Martínek), 43. Petr Sláma, 43. David Mahr (Pavel Palát) – 5. Jaroslav Hlaváček, 10. Radim Komínek (Roman Houbal), 26. Roman Houbal (Martin Peš). Rozhodčí: Petr Černý – Jiří Janoušek. Vyloučení: 2:6, navíc Radek Felkl (Brno) 10 minut. Využití: 2:0. Diváci: 370. Stav série: 1:0