Více k pravidlů soutěže si přečtěte: Odstartovala jarní část Fortuna ligy. Tipujte také

O vítězi hned v prvním kole musela rozhodnout supertrefa. Hned tři tipující se totiž umístili se shodným počtem sedmnácti bodů na prvním místě.

Nakonec si premiérové vítězství na své konto připsal Jiří Šrámek, který byl nejblíže přesnému počtu vstřelených branek ze všech deseti utkání.

Celkové pořadí vede Martin Pánek společně s Martinem Polákem a Jiřím Šrámkem.

Výsledkový servis

1. místo
ZN0005 Martin Pánek, Přímětice
17
17

ZN0004 Martin Polák, Přímětice
17
17

ZN0006 Jiří Šrámek, Suchohrdly
17
17

4. místo
ZN0009 Lukáš Bartůněk, Znojmo
14
14

ZN0007 Michal Štěrba, Znojmo
14
14

ZN0040 Theo Konrád, Such. u Mir.
14
14

ZN0026 Hana Kovářová, St. Petřín
14
14

ZN0008 Roman Trávníček, Suchoh.
14
14

9. místo
ZN0022 Roman Adámek, Znojmo
11
11

ZN0014 Luboš Altenburger, Znojmo
11
11

ZN0029 Martin Břeň, Chvalovice
11
11

ZN0049 Martin Fousek, Kuchařovice
11
11

ZN0024 Josef Jiruše, V. Karlov
11
11

ZN0042 František Kolbl, Skalice
11
11

ZN0021 Pavel Urbánek, Znojmo
11
11

16. místo
ZN0031 Ondřej Bence, Znojmo
8
8

ZN0001 Miroslav Budiač, Znojmo
8
8

ZN0053 Jakub Buchta, Višňové
8
8

ZN0044 Bohuslav Florián, Oleksovice
8
8

ZN0036 Rostislav Chvátal, Such. u Mir.
8
8

ZN0015 Jan Krejčí, Znojmo
8
8

ZN0054 Bohuslava Lukešová, Znojmo
8
8

ZN0003 Jan Mikeš, Znojmo
8
8

ZN0059 Josef Parůžek, Mašovice
8
8

ZN0033 Jakub Schwarz, Jevišovice
8
8

ZN0030 Josef Spáčil, Znojmo
8
8

ZN0052 Radka Švabíková, Bojanovice
8
8

28. místo
ZN0019 Marek Brada, Znojmo
5
5

ZN0041 Josef Buchta, Višňové
5
5

ZN0045 Alois Černoch, Tasovice
5
5

ZN0002 Tomáš Černý, Znojmo
5
5

ZN0013 Jakub Holík, Znojmo
5
5

ZN0037 Zdeněk Lukeš, Znojmo
5
5

ZN0011 Miroslav Mertl, Znojmo
5
5

ZN0010 Daniel Pavlíček, Kuchařovice
5
5

ZN0028 Miroslav Posselt, Konice
5
5

ZN0034 František Schwarz, Boskov.
5
5

ZN0047 Martina Zahradníková, Tas.
5
5

39. místo
ZN0050 František Fousek, Kuchařov.
2
2

ZN0016 Jana Hekerlová, Znojmo
2
2

ZN0056 Lukáš Indra, Višňové
2
2

ZN0055 Tomáš Indra, Višňové
2
2

ZN0018 Petr Ježek, Přímětice
2
2

ZN0027 Vojtěch Nedoma, Višňové
2
2

ZN0058 Robert Novák, Znojmo
2
2

ZN0060 Josef Stehlík, Vrbovec
2
2

ZN0048 Milan Stráněl, Znojmo
2
2

ZN0051 Ladislav Švabík, Bojanovice
2
2

ZN0038 Aleš Vítek, Znojmo
2
2

ZN0046 Jana Zahradníková, Tas.
2
2

51. místo
ZN0023 Michael Fišer, Zblovice
–1
–1

ZN0012 Ivo Hrnčíř, Znojmo
–1
–1

ZN0025 Pavel Charvát, Kuchařovice
–1
–1

ZN0057 Stanislav Indra, Višňové
–1
–1

ZN0035 Michal Kölbl, M. Krumlov
–1
–1

ZN0043 Martin Kölbl, Skalice
–1
–1

57. místo
ZN0032 Luboš Machain, Boskovštejn
–4
–4

ZN0020 Vojtěch Urbánek, Znojmo
–4
–4

ZN0017 Sylva Vlasáková, Znojmo
–4
–4

60. místo
ZN0039 Pavel Morong, Such. u Mir.
–7
–7
Výsledky 1. kola:
Slavia Praha – FK Teplice ⋌0:0
Mladá Boleslav – Sparta Praha ⋌1:2
Plzeň – Bohemians 1905 ⋌3:0
Olomouc – 1.FK Příbram ⋌3:1
Tescoma Zlín – FC Hlučín ⋌2:0
Hradec Králové – Ústí n. Labem ⋌3:2
Líšeň – 1.SC Znojmo ⋌2:1
Sulko-Zábřeh – Olomouc B ⋌0:5
Jihlava B – Uničov ⋌3:2
Mutěnice – Slavičín⋌ 1:0

Počet branek: ⋌31