Sport Bar Kruh potvrdil roli favorita, když porazil Dřevotvar těsným rozdílem 5:4.

Hned ve třetí minutě otevřel skóre Petr Stehlík. „Dřevotvar nás překvapil rychlou hrou a hned vedl jedna nula,“ ohodnotil Stehlíkův první gól trenér Sport Baru Kruh Jaroslav Gránský. Poté následovala přestřelka mezi oběma týmy, ale gólově byli úspěšnější borci ze Sport Baru.
Zlom zápasu nastal v patnácté minutě, kdy Sport Bar zvýšil svůj náskok na 3:1. Zasloužil se o to po krásném centru Stanislava Tkadlece Jan Polák, který nahrál pod sebe Petru Veselému a ten zakončil do prázdné brány. Hned v zápětí v devatenácté minutě opět zvýšil svůj náskok Sport Bar Kruh na 4:1 a vypadalo to na jasné vítězství bez problémů.

Ve dvacáté minutě ale přišla odpověď z Dřevotvaru a po minutě snížila náskok Sport Baru na 4:2 akce dorostenců, kterou zakončil Zdeněk Procházka ve spolupráci s Jedličkou a Paličkou. Ve třiadvacáté minutě vsítil poslední gól Sport Baru Kruh Patrik Kozelský po přímém kopu z levé strany. Obstřelil zeď a jeho střela skončila pod břevnem. Zápas byl 5:2, ale střelecké štěstí přešlo na kopačky soupeřů.

To když v osmé minutě druhého poločasu využil zmatku před bránou Sport Baru Aleš Stehlík a Dřevotvaru scházely už jen dva góly na srovnání.
O deset minut později využil Stehlík individuální chyby Gránského a předložil přesnou přihrávku Svobody. Ten chladnokrevně zakončil a snížil na 4:5. Do konce zápasu už nepadla žádná branka a Sport Bar Kruh zvítězil v poměru 5:4 nad sedmým týmem tabulky – Dřevotvarem Znojmo.

„Byl to vyrovnaný zápas, ale máme smůlu v koncovce. Svědčí o tom i dvě nastřelené tyčky v závěru,“ vystihl jalovou koncovku Dřevotvaru trenér Zdeněk Procházka.