Domácí si vedli už od počátku lépe, během první třetiny odskočili o tři branky. Znojemským se podařilo snížit těsně před koncem prvního dějství.

Druhé třetině opět vládli domácí Pražané. Hostující Jihomoravané v závěrečné části sice korigovali skóre dvěma góly, přesto si soupeř vedení nenechal vzít. „Jedná se o zasloužené vítězství domácího týmu. Naše hra v obranném pásmu byla neúčinná a místy dosti naivní. Pomohla domácím k jasnému vítězství,“ řekl k nedělnímu utkání kouč TJ Laufen Znojmo Karel Virgl.

Jeho svěřenci hrají další utkání v pátek, kdy nastoupí na palubovce Otrokovic. Znojemští florbalisté drží v tabulce stále poslední post.

Bohemians - Znojmo 10:4

Třetiny: 3:1, 3:1, 4:2. Branky: 8. Šebek, 13. Krebner, 13. Dobisík, 31. Růžek, 33. Šebek, 37. Cabejšek, 41. Buršík, 43. Buršík, 49. Buršík, 51. Kopecký – 18. Salava, 40. Horák, 50. Salava, 57. Horák. Rozhodčí: Černý – Janoušek. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:2. Diváků: 93.