Mladá naděje znojemského plavání tak jen nadále ukazuje svůj potenciál. V první polovině června vybojovala tři tituly republikové mistryně v kategorii staršího žactva, na skvělý úspěch navázala i na jihu Čech.

Nejprve si Číhalová doplavala pro zlato v závodě ročníku 2010 na sto metrů znak, kdy v nesmírně napínavé bitvě těsně porazila Karolínu Lajčákovou a Natálii Pospíšilovou. První čtyřka se vměstnala do rozdílu šesti desetin vteřiny, jihomoravská plavkyně však triumfovala díky skvělému finiši.

Při polohovce na dvojnásobné trati už Číhalová nenechala nikoho na pochybách, že míří za další nejcennější medailí. Před druhou Melánií Zvěřinovou měla více než čtyřsekundový náskok.

Zlatou sbírku pak znojemská sportovkyně doplnila ve štafetě. Společně se Sofií Kusákovou, Elenou Řehůřkovou a Emou Zatloukalovou o osm setin vteřiny porazily výběr Středočeského kraje.

Letní olympijské hry dětí a mládeže hostí do čtvrtka jižní Čechy, o medaile bojuje celkem v 78 disciplínách 4340 sportovců, kteří reprezentují jednotlivé kraje.