Svěřenci trenéra Radima Pařízka utkání hrané předposlední dubnové pondělí zcela ovládli. Soupeřům z metropole našich jižních sousedů nedali ve všech čtyřech čtvrtinách čuchnout k míči a zaslouženě vídeňské Rytíře porazili 49:0. Oproti tomu sobotní klání mezi Znojmo Knights a Vienna Warlords se v poslední čtvrtině, přes obrovský náskok 31 bodů, neslo v mírné nervozitě. Jihomoravané měli velkou převahu, avšak soupeř mohl několikrát skórovat.

Dle domácího Jana Dundáčka podržela jeho mužstvo hlavně obrana. „Defenziva jela dobře. Útok nám potom také sednul. Ovšem v poslední čtvrtině jsme usnuli na vavřínech a přestalo to být ono,“ hodnotil borec s dvanáctkou na dresu.

Od začátku sezony Znojemští ještě neokusili pachuť porážky. „Americký fotbal je nevyzpytatelný, ale myslím si, že Knights mohou postoupit do vyšší soutěže. Slušela by nám i česká první liga. Ale teď jdeme ovládnout Rakousko,“ pronesl zapáleně Dundáček. Další příležitost zazářit budou mít Jihomoravané doma již 19. května proti Mödlingu.