Díky tomu, že se Jihomoravanům zranili tři hráči, museli odložit nedělní utkání s týmem Náchoda. Síly byly na obou stranách během prvního poločasu vyrovnané.

„Znojmo mělo spoustu šancí, které naštěstí pro nás neproměnilo,“ řekl pro ligový web českobudějovický korfbalista Vlastimil Krejčí, jehož tým vedl po třiceti minutách 9:4. Potom nastal zlom. Modrým slonům postupně odpadli tři borci. Bratři Ivan a Jakub Žákové si zranili kotník, utkání nedohrál kvůli zranění kolene i kapitán Jiří Podzemský.

„Něco takového jsem ještě nezažila. Jakub má sádru, Ivana to začalo večer hodně bolet a Jirka má nateklé operované koleno. U něj je to velká škoda, konečně se nám vrátil a teď to zase vypadá špatně,“ popsala hráčka Znojma Gabriela Filipovszká. Jihomoravané nakonec padli 16:28. Den nato měli sehrát čtvrté kolo v Náchodě, tam ovšem nedorazili. „Mysleli jsme, že druhý den pojedeme, ale večer zavolal Ivan, že má špatný kotník,“ uzavřela borkyně Filipovzská.

Modří Sloni Znojmo - KCC Sokol České Buděovice

Poločas: 4:9. Body Znojma: Žák Ivan 6, Šebelová 3, Mostbeková a Simonidesová po 2, Nguyen, Podzemský a Zábojová po 1. Rozhodčí: Voda – Pospíšil.