Trio gymnastů Kostik, Černý a Hanzel se o víkendu zúčastnilo čtyřiatřicátého ročníku memoriálu R. Pauly a O. Šišky v Praze. Na mezinárodní závody přijela kromě družstev domácí gymnastické základny také družstva ze Slovenska, Polska a Německa.

V soutěži družstev se gymnastům zase až tak nevedlo. V konkurenci deseti týmu skončili Znojemští pátí, ale jejich chvíle měla teprve přijít. Po závodě družstev totiž následovalo klání jednotlivců. A to šesti jednotlivců s nejlepší známkou na každém nářadí.

Zde mělo Znojmo hned dvojnásobnou účast. Jiří Kostik bojoval na prostných, bradlech a hrazdě. František Černý pak pouze na prostných. Jiří Kostik získal ve všech disciplínách medaili. Vycvičil si dvě stříbrné a jednu bronzovou, František Černý pak na prostných vybojoval druhou příčku.

Ani něžnější pohlaví znojemského oddílu nezahálelo. Dívky se zúčastnily závodů v Brně. Na stupně vítězů se dokázaly dostat pouze dvě znojemské závodnice.

A to Barbora Geržová, která celý závod ovládla a Veronika Profová. Ta skončila třetí a získala vůbec svou první medaili.