„Rvali jsme se o každé kolo. Na konci čtvrtého kola se mi podařil pěkný úder, ale už byl bohužel konec. V posledním desátém kole jsem si říkal, že musím zápas ukončit před limitem, jinak nevyhraji. A vyšlo to. Sedm vteřin před koncem. Jednou tvrdou ránou jsem ho otřásl a pak jsem ho zasypal údery, po kterých už nemohl pokračovat, a sudí zápas ukončil,“ přiblížil znojemský boxer vítězný duel.

V ringu proti němu stál zkušený borec. Kadje dosud vyhrál dvanáct utkání, z toho deset díky knokautům. Ve světovém žebříčku stál na dvaatřicáté příčce. „Byl velmi dobře fyzicky připravený. Po celý zápas neztrácel kondici a měl hodně tvrdý úder,“ popsal soupeře nový držitel interkontinentálního titulu.

Ilustrační foto.
Fotbaloví skokani sází na širší kádr i stmelenou partu

Ducár se očividně poučil z předchozího zápasu s Vladimírem Řezníčkem o titul republikového šampióna v profesionálním boxu v křížové váze. Ten skončil remízou a Ducár zasadil poslední ránu až se zazněním gongu. „Věděl jsem, že musím začít o pár vteřin dříve. Přesně o šest,“ usmál se.

Boxer, který se věnuje také K1 a MMA, má za sebou osm utkání v profesionálním boxu. Dosud žádné neprohrál. Během krátké doby udělal obrovský skok a nyní přišel velký úspěch na mezinárodní scéně. V České republice se něco takového stává ojediněle. „Doufám, že mi to otevře dveře dál. Stojím nohama na zemi, ale věřím, že nějaký posun nahoru by mohl být. Chodí mi nabídky od zahraničních promotérů, kteří by mě chtěli zastupovat a pracovat se mnou. Budu se teď rozhodovat, co dál,“ uzavřel nyní osmatřicátý muž světového žebříčku.

Fotbalisté Znojma mají skalp silných Budějovic
Vzpoura Znojemských. Čtrnáctý tým tabulky přemohl oba favority