Jihomoravané vstoupili do klání rychlými koši a první poločas ovládli 10:8. Po změně stran hostující družstvo pomalu dotahovalo skóre, ovšem v posledních minutách Znojemští odskočili třemi proměněnými šancemi na finálových 18:15 a pojistili si třetí výhru v sezoně.

Hokejoví Orli Znojmo (v bílém) v dohrávce 27. kola Chance ligy prohráli 2:4 s celkem Jihlavy.
Hokejoví Orli promarnili zápas k dobru. S Jihlavou padli

Nejlepší střelkyní se stala Jitka Pavlíčková z šesti vstřelenými koši. "Bylo to náročné utkání, ale společně jsme to zvládli. Díky skvělé podpoře od fanoušků jsme dokázali držet naše vedení až do konce. Bez téhle podpory by to nebylo možné," řekla Pavlíčková.

Příští zápas absolvují Modří Sloni také doma. V sobotu 3. března vyzvou od třinácté hodiny tým Brna. To aktuálně drží v soutěžním žebříčku první místo s osmi body. Znojmo je druhé a bodů má šest.

Fotbalisté divizních Tasovic (v černém) přivítali v přípravném derby na svém umělém povrchu celek třetiligového Znojma. Cizinecké legii nakonec podlehli 2:4.
Tasovičtí fotbalisté pokračují v přípravě na jaro. Zdolalo je Znojmo

Znojmo - České Budějovice 18:15
Poločas: 10:8. Nejlepší střelci: Pavlíčková 6, Toufar 5, Chrástová, Žák J. a Žák I. po 2, Křupal 1 - Nevludová a Pešák po 4, Kortus a Krejší po 3, Holubíčková 1. Rozhodčí: Hák, Vávra.