„Ve skupině jsme remizovali jedna jedna na sety s druholigovým týmem Netolic. Poté nás čekalo utkání proti ambicióznímu týmu extraligových juniorů z Brna. Kvalita brněnských hráčů se projevila především v úvodním setu, kdy neměli domácí hráči nejmenší šanci. Druhý set už byl vyrovnaný a dospěl za vyrovnaného stavu i do koncovky. Tu však opět zvládli lépe mladí hráči Brna,“ přiblížil trenér a hráč znojemského mužstva Pavel Chaloupecký.

V posledním utkání skupiny se pak po vyrovnaném průběhu znojemští volejbalisté rozešli smírně s týmem Holešova. „Ve čtvrtfinále nás čekal druholigový nováček z Havlíčkova Brodu. První set byl bojem o každý míč. V mírném vedení nás srazilo několik nepřesností a set tak získal tým z Vysočiny. Závěr prvního setu měla vliv i na průběh toho druhého, kdy jsme tahali za kratší konec a s turnajem se tak rozloučili už po čtvrtfinále,“ sdělil Chaloupecký.

Ve finále se pak potkali oba přemožitelé domácího týmu VK PFN Znojmo, a to junioři Volejbalu Brno a tým Havlíčkova Brodu. „Brněnští mladí hráči byli od začátku mírně lepší a ve finále zvítězili dva nula na sety,“ dodal Chaloupecký.
Na třetím místě se pak umístil tým Sokola Brno-jih, který v utkání o bronz porazil 2:0 na sety družstvo Olomoucka. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen nahrávač vítězného týmu Adam Provazník.

Znojemským volejbalistům začíná sezona v sobotu 13. října, kdy na svém hřišti přivítají Žabovřesky. Utkání hrají v 10.00 a 13.00 hodin v tělocvičně Gymnázia Znojmo.

Florbalisté TJ Znojmo LAUFEN CZ podlehli v pátém kole Tipsport Superligy mužstvu České Lípy 2:5
Znojemští florbalisté si vylámali zuby na obraně České Lípy