Krumlovští fotbalisté chtějí konečně prolomit svou střeleckou smůlu. V nedělním utkání, proti týmu Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou, chtějí nastřílet co nejvíce gólů a připsat si tak na svůj účet všechny tři body.

Krumlovští nad svým dosavadním výkonem jen kroutí hlavou. „Rozhodně s dvanáctým místem v tabulce spokojení nejsme. Naše mužstvo má na víc. Největším naším problémem je, že nedokážeme proměnit vyložené gólové šance. Kdybychom dali aspoň polovinu, tak bychom byli určitě někde na druhém nejhůř na třetím místě,“ rozlobil se trenér Moravského Krumlova František Lorenc.

Neúspěch svého týmu přisuzuje Lorenc přetrénovanosti svých svěřenců. „Myslím si, že je to psychikou hráčů. Museli jsme tedy posledních čtrnáct dnů zvolnit, protože hráči byli zřejmě přetrénovaní. Důsledkem toho nepodávali výkony, jaké se od nich očekávaly,“ uvedl Lorenc.

Na druhé straně chtějí maximum bodů získat i fotbalisté z Hrušovan. „Máme hodně mladý a zatím celkem nezkušený tým. Navíc nás oslabují dvě zranění a dva vyfaulovaní hráči. Takže utkání s Moravským Krumlovem bude určitě těžké. Bude to pro nás po dlouhé době okresní derby, protože jsme hráli čtyři roky divizi, kde jsme byli vlastně sami. Kluci jsou nabuzení a určitě se na utkání těší,“ řekl předseda klubu Pavel Makrovský.