Galavečer uspořádalo Okresní sdružení ČUS Znojmo ve spolupráci s městem Znojmo a Jihomoravskou krajskou organizací ČUS.

Vítězi jednotlivých kategorií se stali:

1. Hlavní kategorie Sportovec okresu Znojmo roku 2017

1. Marek Hlávka – SK biketrial Znojmo
2. Vladimír Lengál – SK Valetudo RK Znojmo
3. Dominik Musil – BOXING KLUB ŘEŠETO ZNOJMO
4. Dana Čechová - Stolní tenis Moravský Krumlov
5. Libor Šulák – LEDNÍ HOKEJ ORLI ZNOJMO
6. Tomáš KUCHARIČ – TJ Znojmo LAUFEN CZ - florbal
7. Vasil Ducár – BOXING KLUB ŘEŠETO ZNOJMO
8. Michal Papež – TAEKWONDO
9. Miroslav Paul – TJ SOKOL TASOVICE fotbal
10. Tomáš Svoboda – TJ ZNOJMO ODDÍL ATLETIKY

2. Kategorie Sportovní talent okresu Znojmo roku 2017

1. René Vymětal ročník 2005 – SK Biketrial Znojmo
2. Adam Hlobeň ročník 2001 – TJ ZNOJMO – ODDÍL PLAVÁNÍ
3. Filip Daberger ročník 1998 – TJ Znojmo LAUFEN CZ – florbal
4. Adéla Držmíšková ročník 2005 – PLAVECKÝ KLUB ZNOJMO, Z.S.
5. Sabina Dajčarová ročník 2001 – SPORTOVNÍ STŘELBA SK PŘI ZŠ ŠUMNÁ
6. Zuzana Škarková ročník 2000 – TJ SOKOL ŠANOV lukostřelba
7. Veronika Kubošná ročník 2010 – KLUB SPORTOVNÍ GYMNASTIKY ZNOJMO
8. Viktorie Bulínová ročník 1998 – RK VALETUDO ZNOJMO -
9. Filip Čajka ročník 2004 – TJ ZNOJMO – ODDÍL PLAVÁNÍ
10. Eliška Mudrychová ročník 2006 – BIKETRIAL – SK BIKETRIAL

3. Kategorie Sportovní kolektiv okesu Znojmo roku 2017 - Seniorský tým

1. TJ Znojmo LAUFEN CZ - "A" tým mužů - florbal
2. 1. SC Znojmo - muži
3. TJ Znojmo, z.s. - oddíl plavání - družstvo mužů
4. TJ Znojmo, z.s. - oddíl atletiky - družstvo mužů
5. TJ Sokol Šanov – kuželky

4. Kategorie Sportovní kolektiv okesu Znojmo roku 2017 - Mládežnický tým

1. VK Pegas Znojmo – volejbal junioři
2. TJ Znojmo, z.s. - oddíl florbalu – mladší žáci -
3. TJ Miroslav, z.s. – národní házená – mladší žačky
4. Klub sportovní gymnastiky – družstvo chlapců
5. TJ Znojmo, z.s. - oddíl plavání – dorost

5. Kategorie Sportovní akce okresu Znojmo roku 2017

1. Festival dračích lodí – TJ Znojmo oddíl kanoistiky
2. Louka plná dětí – Okresní sdružení ČUS Znojmo
3. Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň

6. Kategorie Osobnost v oblasti sportu okresu Znojmo roku 2017 (bez pořadí)

ZDENĚK SVOBODA
LUBOŠ MUDROCH – TAEKWONDO
MUDR. IVAN DOJČÁR

7. Kategorie Sympaťák okresu Znojmo roku 2017

Tereza Balíková – BBK Fitness Znojmo

8. Kategorie Trenér okresu Znojmo za rok 2017

JAN ŠŤASTNÍK FLORBAL – TJ ZNOJMO LAUFEN „A“ TÝM

Cena předsedy Okresního sdružení ČUS Znojmo

ZDENĚK LEITNER