Družstvo A hrálo svá utkání v Praze a oba shodně prohrálo 3:1. Nejdříve áčko podlehlo domácím Kunraticím a poté Třinci A. V neděli pak prohrálo Znojmo na svých kurtech s vedoucí Olomoucí 4:0 a stejným rozdílem skóre i s Pardubicemi. V konečném zúčtování skončilo áčko sedmé v první lize. „A – tým to měl těžké. Hrál s celky, které okupují čelo tabulky, i když Pardubice na konec skončily šesté. A to byly před posledním hracím víkendem druhé. Měli jsme zraněné klíčové hráče, takže cíl byl nesestoupit, což se nám podařilo,“ zhodnotil trenér mládeže a současně hráč mužů Aleš Molík.

Znojemské béčko vstoupilo do posledních utkání lépe. Využilo domácího prostředí a přehrálo Bílovice a Ostravu shodně 4:0. Druhý den však podlehlo Blansku a Olomouci a skončilo ve druhé lize na pěkném druhém místě.

Mužské céčko hrálo o víkendu tři utkání a všechny tři zápasy prohrálo. Zatím je na sedmém místě. Čeká ho ještě jeden turnaj v Ostravě.

První sezonu si odbylo i družstvo žen. Povedenou sezonu zakončily ženy na domácí půdě, kde porazily 3:0 Ostravu a stejným rozdílem skóre i STC Squashpark. V neděli sice přišly dvě prohry, ale i tak ženy skončily v prvoligové tabulce na šestém místě.

Velkým úspěchem v závěru sezony se mohou pyšnit tři hráči SC Stroke Znojmo. Ludmila Šišková, která se kvalifikovala na MČR mezi ženami, skončila už v prvním kole. Dále pak čeká ještě MČR od patnácti do sedmnácti let Petru Václavkou, která je v žebříčku juniorské kategorie do sedmnácti let na pěkném třináctém místě. Patrika Malého čeká v kategorii do třinácti let také MČR. Ten je na žebříčku aktuálně na pátém místě.

„Sezonu určitě hodnotíme kladně. Udělali jsme pěkný kus práce. Musím také poděkovat všem hráčům a lidem, kteří nám pomáhají s tím, abychom vůbec mohli fungovat,“ poděkoval po posledním turnaji Molík.