Přitom Krumlovanky začaly lépe, jelikož Barbora Kapounová vyhrála první sadu 3:2 proti Dagmar Blaškové. Reprezentantky Dobrého však v dalších dvou setech odskočili na 2:1.

Na začátku druhé série Kapounová nestačila na domácí Zdenu Blaškovou a začala přetahovaná. „Následující dva zápasy nás vrátily zpátky do hry. Mitsuki Yoshida přehrála Dagmar Blaškovou a vyrovnání na 3:3 zajistila Kristýna Mikulcová vydřenou výhrou nad Kučerovou,“ uvedl pro klubový web kouč MK Řeznovice Jindřich Bíla.

Florbalisté Znojma v sobotu těsně prohráli s Bulldogs Brno 6:7 a o den později 4:5.
Buldoci vyškolili znojemské florbalisty. V těsných zápasech vyhráli vždy o gól

Zápas dle něj rozhodla bitva papírových jedniček obou celků. „Zdena Blašková v prvním setu dokázala zvrátit nepříznivý vývoj, ubránit setbol a nakonec urvat úvodní sadu na svou stranu. Od té doby měla mírně navrch, trápící se Mitsuki Yoshida už nenašla dost sil na otočku. Bojovali jsme až do samotného konce. Kristýna Mikulcová měla slibně rozehraný svůj poslední zápas s Dagmar Blaškovou, předčasně jej však ukončila domácí Aneta Kučerová, která jednoznačně přehrála Barču a pečetila domácí vítězství na 5:3,“ uzavřel Bíla.

Stav série je tak 1:0 pro Dobré. Odvetu proti SK Dobré sehrají Krumlovanky domav neděli od čtyř hodin odpoledne hodin.