Znojemští skórovali pouze jednou ve druhé třetině zásluhou Dalibora Švédy. Podle trenéra domácích, Jana Šťastníka, byla prohra zasloužená.

Florbalista Znojma Jiří Šrámek patří k nejproduktivnějším hráčům klubu. O dva body překonal historický rekord Petra Slámy.
Šrámek překonal rekord. Nejproduktivnějšímu hráči oplatili trenéři důvěru

"Když nehrajeme dobře, tak je správně, že prohrajeme. Není se na co vymlouvat. Dali jsme jednu branku, nefungoval nám útok. Spoustu hráčů jsem prostřídal, ale nebyla možnost rotace. České Budějovice nás vycvičily uvolněností a nasazením během hry," řekl kouč TJ.

Fotbalisté Tasovic umějí slavit. Loňská dokopná pro ně skončila zajímavou hrou.
Dokopné jsou fotbalovým svátkem. Pavlickým shořela večeře, jinde praskají rifle

Celku Laufenu tak skončila po čtrnácti kolech výherní série. "Budějovice podaly oproti nám dobrý výkon. Příště nás čeká jihomoravské derby s brněnskými Bulldogs, musíme se dobře připravit a vrátit se na vítěznou vlnu," hodnotil hráč Znojma Patrik Mašek.

Duel mezi Brno Bulldogs a TJ Laufen startuje poslední lednovou neděli v pět hodin večer na palubovce mančaftu z jihomoravské metropole.

Stolní tenistky Moravského Krumlova drží v extraligové tabulce druhé místo. Na vedoucí Hodonín ztrácejí šest bodů.
Krumlovské stolní tenistky vstoupily do jarní části extraligy dvěma výhrami

TJ Znojmo Laufen - Štíři České Budějovice 1:5
Třetiny: 0:1, 1:2, 0:2. Branky: 28. Švéda - 17. Hanák, 24. Froněk, 37. Procházka, 41. Hanák, 56. Hanák. Rozhodčí: Hála P. - Hála V. Vyloučení: 2:0. Využití: 0:1. Diváků: 154.